Wandpaneel Galvalume Metalen Panelen AZ120 600mm - 1250mm Warmgewalste stalen spoel
Productdetails
| De producten noemen:: | Voor wandpaneel Galvalume staal spoel AZ120 600-1250mm Breedte | Basis materiaal: | Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) |
|---|---|---|---|
| Coating Type: | 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) | Processing Service:: | Ontwikkelen, snijden |
| Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: | Standaard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Breedte: | 600 mm ️ 1500 mm | Oppervlakte afwerking: | Glad, Spangle, Gevlamd |
| Markeren |
galvalummetalen panelen AZ120,galvalume metalen panelen 600 mm,1250 mm warmgewalste stalen spoel |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productennaam | Voor wandpaneel Galvalume stalen spoel AZ120 600-1250 mm breedte |
| Basismateriaal | Koud gerold staal (DX51D, DX52D, enz.) |
| Coatingtype | 55% aluminium-zinklegering (Galvalume) |
| Verwerkingsservice | Stamp, snijden |
| Oppervlaktebehandeling | Bedekt |
| Standaard | Aisi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Breedte | 600 mm - 1500 mm |
| Oppervlakte -afwerking | Soepel, spangle, reliëf |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Coatingtype | 55% aluminium-zinklegering (Galvalume) |
| Basismateriaal | Koud gerold staal (DX51D, DX52D, enz.) |
| Coatinggewicht | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Breedte | 600 mm - 1500 mm |
| Oppervlakte -afwerking | Soepel, spangle, reliëf |
| Woedeaanval | T1-T5 (zacht tot hard) |
| Beschikbare coatings | PE (polyester), PVDF, SMP (voor verbeterde weerstand) |
Producthoogtepunten
Voor wandpaneel Galvalume stalen spoel AZ120 600-1250 mm breedte Productspecificaties Attribuut Waarde Productennaam Voor wandpaneel Galvalume stalen spoel AZ120 600-1250 mm breedte Basismateriaal Koud gerold staal (DX51D, DX52D, enz.) Coatingtype 55% aluminium-zinklegering (Galvalume) Verwerkingsse...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.