Πίνακας τοίχου Πίνακες μέταλλου galvalume AZ120 600mm - 1250mm Ζεστό τυλιγμένο χαλύβδινο κύλινδρο
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Για Πάνελ Τοίχου Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Πηνίο AZ120 600-1250mm Πλάτος | Βασικό υλικό: | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
|---|---|---|---|
| Τύπος Επίστρωσης: | Κράμα 55% Αλουμινίου-Ψευδαργύρου (Galvalume) | Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Αποσύνδεση, Κόψιμο |
| Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη | Κανονισμός:: | ΑιΣΙ, ASTM, Βs, DIN, GB, JIS |
| Διάμετρο: | 600 mm ̇ 1500 mm | Επιφανειακή Επεξεργασία: | Λείο, Στιλπνό, Ανάγλυφο |
| Επισημαίνω |
Πίνακες από μέταλλο galvalume AZ120,Πίνακες από μέταλλο galvalume 600 mm,1250 mm ζεστή έλαση ατσάλινης τροχιάς |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία των προϊόντων | Για το τοίχωμα Galvalume Steel Coil AZ120 600-1250mm πλάτος |
| Βασικό υλικό | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
| Τύπος επικάλυψης | 55% κράμα αλουμινίου-ζινκού (Galvalume) |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Αποσύνδεση, Κόψιμο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Με επικάλυψη |
| Τύπος | ΑιΣΙ, ASTM, Βs, DIN, GB, JIS |
| Διάμετρο | 600 mm ̇ 1500 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Λεπτό, Σπαγγέλ, Εκκωδικοποιημένο |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος επικάλυψης | 55% κράμα αλουμινίου-ζινκού (Galvalume) |
| Βασικό υλικό | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
| Βάρος της επικάλυψης | ΑZ60-AZ180 (60-180 g/m2) |
| Δάχος | 00,3 mm - 3,0 mm |
| Διάμετρο | 600 mm - 1500 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Λεπτό, Σπαγγέλ, Εκκωδικοποιημένο |
| Θερμότητα | Τ1-Τ5 (απ' μαλακό έως σκληρό) |
| Διαθέσιμες επικαλύψεις | PE (πολυεστέρα), PVDF, SMP (για ενισχυμένη αντοχή στις καιρικές συνθήκες) |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Για το τοίχωμα Galvalume Steel Coil AZ120 600-1250mm πλάτος Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία των προϊόντων Για το τοίχωμα Galvalume Steel Coil AZ120 600-1250mm πλάτος Βασικό υλικό Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) Τύπος επικάλυψης 55% κράμα αλουμινίου-ζινκού (Galvalume) Υπη...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.