PPGI 0,35 mm uporządkowana stalowa cewka PE ADP 24
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | PPGI 0,35 mm uporządkowana stalowa cewka PE ADP 24 | Szerokość:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor | Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty |
| Powierzchnia: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | Usługa przetwarzania: | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Zastosowanie: | Budynek \ Construction \ Roofing \ faliste | Obsługa powierzchni: | Pokryty |
| Szczegóły pakowania:: | Dostosowane opakowanie | ||
| Podkreślić |
szpilka foliowa ppgi gi,ppgi przedmalowana cewka ocynkowa,Wlewy z płyt gi przedmalowane |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktów: | PPGI 0.35mm Cewka ze stali ocynkowanej wstępnie malowanej PE ADP 24 Gauge |
| Szerokość: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
| Kolor | Czerwony/Niebieski/Zielony/Czarny/Biały/Szary/Kolor Ral |
| Obróbka powierzchniowa: | Powlekana |
| Powłoka cynkowa | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| Usługa przetwarzania | Spawanie, dziurkowanie, cięcie, gięcie, rozwijanie |
| Zastosowanie | Budownictwo\Konstrukcje\Dachy\Faliste |
| Szczegóły pakowania: | Dostosowane opakowanie |
Cewka powlekana kolorem ma lekką, piękną i dobrą odporność na korozję i może być przetwarzana bezpośrednio. Kolor jest ogólnie podzielony na szary i biały, morski niebieski, ceglasty czerwony, używany głównie w reklamie, budownictwie, sprzęcie AGD, urządzeniach elektrycznych, meblach i transporcie.
Cewka ze stali ocynkowanej jest często używana do pokryć dachowych, dzięki swojej odpornej na warunki atmosferyczne powłoce. Cewka ze stali ocynkowanej może być używana na zewnątrz ze względu na swoją naturalną zdolność do unikania rdzy lub korozji. Sama cewka jest zwykle dostępna w różnych wymiarach.
| Nazwa produktów | cewka ze stali ocynkowanej wstępnie malowanej |
| Gatunek | CGCC,CGCH,DX52D,DX53D,G550,DX51D |
| Warunki płatności | 30% T/T jako depozyt, 70% saldo |
| Obróbka powierzchniowa | Powlekana/ Ocynkowana wstępnie malowana |
| Powłoka powierzchniowa | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Powłoka cynkowa | 30g do 275g/㎡ |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Grubość | 0.18-2.0mm |
| Szerokość | 800~1250mm |
| Kolor | Wszystkie kody RAL lub jako próbka klienta |
| Długość | Cewka lub na życzenie klienta |
| Szczegóły pakowania | papier wodoodporny + folia z tworzywa sztucznego + opakowanie żelazne + wiązanie lub zgodnie z życzeniem klienta. |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie, doskonałe doświadczenie z obsługą posprzedażną
- Każdy proces zostanie sprawdzony przez odpowiedzialną kontrolę jakości, co zapewnia jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące, które zapewniają bezpieczeństwo każdego opakowania
- Zamówienie próbne może być zrealizowane w ciągu tygodnia
- Próbki mogą być dostarczone zgodnie z Państwa wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
PPGI 0.35mm Cewka ze stali ocynkowanej wstępnie malowanej PE ADP 24 Gauge Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktów: PPGI 0.35mm Cewka ze stali ocynkowanej wstępnie malowanej PE ADP 24 Gauge Szerokość: 600mm-1250mm, 800~1250mm Kolor Czerwony/Niebieski/Zielony/Czarny/Biały/Szary/Kolor Ral ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.