PPGI 0.35mm Προβαμμένο Γαλβανισμένο Χαλυβδοειδές Πηνίο PE ADP 24 Gauge
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | PPGI 0.35mm Προβαμμένο Γαλβανισμένο Χαλυβδοειδές Πηνίο PE ADP 24 Gauge | Πλάτος:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Μπλε/Πράσινο/Μαύρο/Λευκό/Γκρι/Χρώμα Ral | Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη |
| Επικάλυψη ψευδαργύρου: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Υπηρεσία επεξεργασίας: | Έλξη, Ποντίκι, Κόψιμο, Σκύλισμα, Αποστροφή |
| Εφαρμογή: | Κτίριο \ Κατασκευή \ Σκεπή | Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
| Πληροφορίες συσκευασίας:: | Προσαρμοσμένη συσκευασία | ||
| Επισημαίνω |
Πλάκα σπείρας ppgi gi,PPGI Προχρωματισμένη γαλβανισμένη τροχιά,Προχρωματισμένη σπείρα φύλλου gi |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Αξία |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντων: | PPGI 0.35mm Προβαμμένο Γαλβανισμένο Πηνίο Χάλυβα PE ADP 24 Gauge |
| Πλάτος: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
| Χρώμα | Κόκκινο/Μπλε/Πράσινο/Μαύρο/Λευκό/Γκρι/Χρώμα Ral |
| Επιφανειακή Επεξεργασία: | Επικαλυμμένο |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Συγκόλληση, Διάτρηση, Κοπή, Κάμψη, Ξετύλιγμα |
| Εφαρμογή | Κτίριο\Κατασκευή\Στέγη\Κυματοειδές |
| Λεπτομέρειες Συσκευασίας: | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
Το έγχρωμο επικαλυμμένο πηνίο έχει ελαφριά, όμορφη και καλή αντοχή στη διάβρωση και μπορεί να υποστεί άμεση επεξεργασία. Το χρώμα χωρίζεται γενικά σε γκρι και λευκό, μπλε της θάλασσας, κόκκινο του τούβλου, που χρησιμοποιείται κυρίως στη διαφήμιση, την κατασκευή, τις οικιακές συσκευές, τις ηλεκτρικές συσκευές, τα έπιπλα και τη βιομηχανία μεταφορών.
Το γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα χρησιμοποιείται συχνά για εφαρμογές στέγης, χάρη στην ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες επίστρωσή του. Το γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα μπορεί να χρησιμοποιηθεί έξω λόγω της φυσικής του ικανότητας να αποφεύγει τη σκουριά ή τη διάβρωση. Το ίδιο το πηνίο είναι συνήθως διαθέσιμο σε διαφορετικές διαστάσεις.
| Όνομα Προϊόντων | προβαμμένο γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα |
| Βαθμός | CGCC,CGCH,DX52D,DX53D,G550,DX51D |
| Όρος Πληρωμής | 30% T/T ως κατάθεση, 70% υπόλοιπο |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Επικαλυμμένο/ Προβαμμένο γαλβανισμένο |
| Επιφανειακή επίστρωση | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | 30g έως 275g/㎡ |
| Βάρος Πηνίου | 3-8 Τόνοι |
| Πάχος | 0.18-2.0mm |
| Πλάτος | 800~1250mm |
| Χρώμα | Όλος ο κωδικός RAL ή ως δείγμα του πελάτη |
| Μήκος | Πηνίο ή κατόπιν αιτήματος του πελάτη |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | αδιάβροχο χαρτί+πλαστική μεμβράνη+συσκευασία σιδήρου+συσκευασία ή σύμφωνα με το αίτημα των πελατών. |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
- Κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρεία εξαιρετική εμπειρία με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
- Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
PPGI 0.35mm Προβαμμένο Γαλβανισμένο Πηνίο Χάλυβα PE ADP 24 Gauge Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Αξία Όνομα Προϊόντων: PPGI 0.35mm Προβαμμένο Γαλβανισμένο Πηνίο Χάλυβα PE ADP 24 Gauge Πλάτος: 600mm-1250mm, 800~1250mm Χρώμα Κόκκινο/Μπλε/Πράσινο/Μαύρο/Λευκό/Γκρι/Χρώμα Ral Επιφανειακή Επεξεργασία...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.