RAL6018 190mm DX51D+Z PPGI-spoel - voorgeverfde gegalvaniseerde, met kleur gecoate stalen spoel voor dakbedekking en bouw
Productdetails
| De producten noemen:: | RAL6018 1*190mm PPGI | Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Oppervlaktebehandeling:: | Gecoat |
| Zink coating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Verwerkingsdienst: | Lassen |
| Sollicitatie: | Gebouw\Constructie\Dakbedekking\Gorrelvormig | Oppervlaktebehandeling: | Gecoat |
| Verpakkingsdetails:: | Aangepaste verpakking | ||
| Markeren |
RAL6018 PPGI spoel,190 mm voorgeverfde gegalvaniseerde spoel,DX51D+Z Kleurgecoate stalen spoel |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Naam van de producten | 0.8mm PPGL Galvalume spoel weerbestand voor buitenmuurbekleding en villa dakversiering |
| Breedte | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Kleur | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/raal kleur |
| Oppervlaktebehandeling | Gecoate |
| Zinkcoating | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| Verwerkingsdienst | Lassen, steken, snijden, buigen, afspelen |
| Toepassing | Gebouw/Bouwwerk/Dakbedekking/Gorelvormig |
| Verpakking | Persoonlijke verpakking |
| Naam van het product | PPGI / PPGL kleur voorgeverfde gegalvaniseerde stalen spoelen / strips |
|---|---|
| Materiaal | SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D |
| Standaard | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Techniek | koudgewalst |
| Dikte | 0.12 -- 1,5 mm |
| Breedte | 600/650/750/830/914/1000/1200/1219/1220/1250 mm |
| Basis spoel | Warmgeperst gegalvaniseerd / Alu-zinc spoelen |
| Bovenzijde | 5um + 13~20 micron |
| Achterzijde | 5 ~ 8 micron / 5 + 10 micron |
| Kleur | RAL-nummers of klantenmonsters kleur |
| Zinkcoating | 20 -- 275 g/m2 |
| Gewicht van de spoel | 3 -- 8 MT |
| Verftype | PE, HDP, SMP, PVDF |
| Pakket | Goed verpakt voor zeevracht: ten eerste: binnenin is kraftpapier; ten tweede: in het midden is een waterplasticfolie; ten derde: buiten GI-staalplaat die wordt bedekt met stalen banden met slot. |
| Toepassing | Algemene dienstverlening, huishoudelijke apparatuur, industrie, decoratie, bouw, auto, huishoudelijk apparaat, dak, enz. |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC's om de kwaliteit van het product te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilig vervoer
- Voltooiing van de proefopdracht binnen een week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
RAL6018 1*190mm PPGI DX51D+Z voorgeverfde gegalvaniseerde spoel is een kwalitatief hoogwaardig met kleur bekleed staalproduct dat is ontworpen voor verschillende industriële en bouwtoepassingen. Productspecificaties Aantekening Waarde Naam van de producten 0.8mm PPGL Galvalume spoel weerbestand voor ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.