Grijze witte voorgeverfde galvalume matte afwerking geverfde galvalume spoel legering bedekt
Productdetails
| De producten noemen:: | Matte afwerking Voorgeverfde galvalumstaal spoel in grijs/wit | Materiaal:: | 55% met een legering van Al-Zn bekleed staal (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| kwaliteiten:: | AZ40-AZ160 | Dikte:: | 0.3-3.0 mm |
| Oppervlak:: | Voorgeverfd in verschillende kleuren | Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, snijden, punchten |
| toepassingen: | Daken, wandpanelen, industriële gebouwen | Harsconstructie: | Dubbel schilder- en bakproces |
| Breedte: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm of op aanvraag | Oppervlaktebehandeling: | Oxidatie, zandblazen, spiegel, gekleurde ec |
| Markeren |
wit voorgeschilderde galvalume,geverfd galvalume spoel legering bekleed,Grijs voorgeverfde galvalume |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | Matte afwerking Voorgeverfde galvalumstaal spoel in grijs/wit |
| Materiaal: | 55% met een legering van Al-Zn bekleed staal (Aluzinc) |
| Graden: | AZ40-AZ160 |
| Dikte: | 0.3-3.0 mm |
| Oppervlak: | Voorgeverfd in verschillende kleuren |
| Verwerkingsdienst | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, snijden, steken |
| Toepassingen | Daken, wandpanelen, industriële gebouwen |
| Harsconstructie | Dubbel schilderen en dubbel bakken |
| Breedte | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm of op aanvraag |
| Oppervlaktebehandeling | Oxidatie, zandblazen, spiegel, gekleurde ec |
Voorgeverfde Galvalume-staal spoelis een hoogwaardig bekleed staalproduct dat de corrosiebestendigheid vanGalvalum (55% aluminium, 43,4% zink en 1,6% siliciumcoating)Deze tweelaagse bescherming maakt het ideaal voor dakbedekking, bekleding en industriële toepassingen waar duurzaamheid en esthetiek essentieel zijn.
Devoorverfproceshet aanbrengen van een primer en een bovenkleuring (meestal polyester, PVDF of met siliconen gemodificeerd polyester) op het Galvalume-substraat voorafgaand aan de fabricage.levendige kleurenVoorgeverfd Galvalume staal wordt veel gebruikt in de bouw, auto-onderdelen en apparaten vanwege zijn levensduur, onderhoud en flexibiliteit.
| Naam van de producten | voorgeschilderde gegalvaniseerde stalen spoel |
| Materiaal | 55% met een legering van Al-Zn bekleed staal (Aluzinc) |
| Betalingsduur | 30% T/T als borg, 70% saldo |
| Oppervlaktebehandeling | Voorgeverfd in verschillende kleuren |
| Oppervlaktecoating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Graden | AZ40-AZ160 |
| Gewicht van de spoel | 3-8 ton |
| Dikte | 0.18-2.0 mm. |
| Breedte | 800 tot 1250 mm |
| Kleur | Alle RAL-codes of als monster van de klant |
| Lange | Coil of op verzoek van de klant |
| Verpakkingsgegevens | Waterdicht papier+plastiekfolie+ijzeren verpakking+binding of op verzoek van de klant |
| Leveringstermijn | 15-25 dagen na ontvangst van de borg |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC die de kwaliteit van elk product verzekert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd als uw vereisten
Producthoogtepunten
Matte afwerking Voorgeverfde galvalumstaal spoel in grijs/wit Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam: Matte afwerking Voorgeverfde galvalumstaal spoel in grijs/wit Materiaal: 55% met een legering van Al-Zn bekleed staal (Aluzinc) Graden: AZ40-AZ160 Dikte: 0.3-3.0 mm Oppervlak: ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.