Γκρι λευκό προχρωματισμένο Galvalume Ματ φινίρισμα χρωματισμένο Galvalume Coil κράμα επικαλυμμένο
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Προβαμμένο Πηνίο Χάλυβα Galvalume με Ματ Φινίρισμα σε Γκρι/Λευκό | Υλικό:: | Χάλυβας επικαλυμμένος με κράμα Al-Zn 55% (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Βαθμοί:: | ΑZ40-AZ160 | Δάχος:: | 0.3-3.0mm |
| Επιφάνεια:: | Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα | Υπηρεσία επεξεργασίας: | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Εφαρμογές: | Οροφές, τοίχοι, βιομηχανικά κτίρια | Κατασκευή από ρητίνη: | Διπλή βαφή και διπλή ψήσιμη διαδικασία |
| Διάμετρο: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm ή κατόπιν ζήτησης | Επεξεργασία επιφάνειας: | Οξείδωση, Αμμοβολή, Καθρέφτης, Έγχρωμη Επίστρωση Ec |
| Επισημαίνω |
λευκό προχρωματισμένο galvalume,Πίνακες και χαρτιά για την κατασκευή ηλεκτρικών συστοιχιών,γκρίζο προχρωματισμένο galvalume |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντων: | Προβαμμένο Πηνίο Χάλυβα Galvalume Ματ Φινιρίσματος σε Γκρι/Λευκό |
| Υλικό: | Χάλυβας με επίστρωση κράματος 55% Al-Zn (Aluzinc) |
| Βαθμοί: | AZ40-AZ160 |
| Πάχος: | 0.3-3.0mm |
| Επιφάνεια: | Προβαμμένο σε διάφορα χρώματα |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Κάμψη, Συγκόλληση, Ξετύλιγμα, Κοπή, Διάτρηση |
| Εφαρμογές | Στέγες, πάνελ τοίχων, βιομηχανικά κτίρια |
| Δομή Ρητίνης | Διπλή Βαφή και Διπλή Διαδικασία Ψησίματος |
| Πλάτος | 220, 250, 500, 1000, 1500mm ή κατόπιν αιτήματος |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Οξείδωση, Αμμοβολή, Καθρέφτης, Έγχρωμη Επίστρωση Ec |
Το προβαμμένο πηνίο χάλυβα Galvalume είναι ένα προϊόν χάλυβα υψηλής απόδοσης που συνδυάζει την αντοχή στη διάβρωση του Galvalume (55% αλουμίνιο, 43,4% ψευδάργυρος και 1,6% επίστρωση πυριτίου) με ένα προ-εφαρμοσμένο στρώμα έγχρωμης βαφής. Αυτή η προστασία διπλού στρώματος το καθιστά ιδανικό για στέγες, επενδύσεις και βιομηχανικές εφαρμογές όπου η ανθεκτικότητα και η αισθητική είναι απαραίτητες.
Η διαδικασία προβαφής περιλαμβάνει την εφαρμογή ενός αστάρι και ενός επάνω στρώματος (συνήθως πολυεστέρα, PVDF ή τροποποιημένου με σιλικόνη πολυεστέρα) στο υπόστρωμα Galvalume πριν από την κατασκευή. Αυτό εξασφαλίζει ομοιόμορφη πρόσφυση της επίστρωσης, ζωντανά χρώματα και ενισχυμένη αντοχή στις καιρικές συνθήκες. Ο προβαμμένος χάλυβας Galvalume χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή, σε εξαρτήματα αυτοκινήτων και σε συσκευές λόγω της μακροζωίας του, της χαμηλής συντήρησης και της ευελιξίας του σχεδιασμού.
| Όνομα Προϊόντος | Προβαμμένο πηνίο γαλβανισμένου χάλυβα |
| Υλικό | Χάλυβας με επίστρωση κράματος 55% Al-Zn (Aluzinc) |
| Όρος Πληρωμής | 30% T/T ως κατάθεση, 70% υπόλοιπο |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Προβαμμένο σε διάφορα χρώματα |
| Επίστρωση επιφάνειας | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Βαθμοί | AZ40-AZ160 |
| Βάρος Πηνίου | 3-8 τόνοι |
| Πάχος | 0.18-2.0mm |
| Πλάτος | 800~1250mm |
| Χρώμα | Όλος ο κωδικός RAL ή ως δείγμα του πελάτη |
| Μήκος | Πηνίο ή κατόπιν αιτήματος του πελάτη |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Αδιάβροχο χαρτί+πλαστική μεμβράνη+συσκευασία σιδήρου+συσκευασία ή σύμφωνα με το αίτημα των πελατών |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
- Κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρείες εξαιρετικές εμπειρίες με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
- Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Προβαμμένο Πηνίο Χάλυβα Galvalume Ματ Φινιρίσματος σε Γκρι/Λευκό Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντων: Προβαμμένο Πηνίο Χάλυβα Galvalume Ματ Φινιρίσματος σε Γκρι/Λευκό Υλικό: Χάλυβας με επίστρωση κράματος 55% Al-Zn (Aluzinc) Βαθμοί: AZ40-AZ160 Πάχος: 0.3-3.0mm Επιφάνεια: Προβαμ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.