Szary Biały Wstępnie Pomalowany Galwalume Matowe Wykończenie Pomalowana Cewka Galwalume Powlekana Stopem
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Matowe wykończenie przedstawioną cewkę stalową GalValume w języku szarym/białym | Materiał:: | 55% stali powlekanej ze stopu Al-Zn (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Klas:: | AZ40-AZ160 | Grubość:: | 0,3-3,0 mm |
| Powierzchnia:: | Wstępnie pomalowane w różnych kolorach | Usługa przetwarzania: | Zgięcie, spawanie, odwijanie, cięcie, bicie |
| Wnioski: | Dachy, panele ścienne, budynki przemysłowe | Konstrukcja żywicy: | Podwójny proces malowania i podwójnego pieczenia |
| Szerokość: | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm lub jako żądanie | Obsługa powierzchni: | Utlenianie, piasek, lustro, kolor pokryty kolorami EC |
| Podkreślić |
biały wstępnie pomalowany galwalume,pomalowana cewka galwalume powlekana stopem,szary wstępnie pomalowany galwalume |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Cewka stalowa Galvalume z powłoką matową w kolorze szarym/białym |
| Materiał: | Stal powlekana stopem 55% Al-Zn (Aluzinc) |
| Gatunki: | AZ40-AZ160 |
| Grubość: | 0,3-3,0 mm |
| Powierzchnia: | Wstępnie malowana w różnych kolorach |
| Usługa przetwarzania | Gięcie, spawanie, rozwijanie, cięcie, wykrawanie |
| Zastosowania | Dachy, panele ścienne, budynki przemysłowe |
| Konstrukcja żywiczna | Proces podwójnego malowania i podwójnego wypiekania |
| Szerokość | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm lub na życzenie |
| Obróbka powierzchni | Utlenianie, piaskowanie, lustro, powłoka kolorowa itp. |
Cewka stalowa Galvalume z powłoką to wysokowydajny produkt stalowy z powłoką, który łączy w sobie odporność na korozję Galvalume (55% aluminium, 43,4% cynku i 1,6% powłoki krzemowej) z nałożoną wcześniej warstwą kolorowej farby. Ta dwuwarstwowa ochrona sprawia, że idealnie nadaje się do pokryć dachowych, okładzin i zastosowań przemysłowych, gdzie trwałość i estetyka są niezbędne.
Proces wstępnego malowania obejmuje nałożenie podkładu i warstwy wierzchniej (zazwyczaj poliestru, PVDF lub poliestru modyfikowanego silikonem) na podłoże Galvalume przed produkcją. Zapewnia to równomierną przyczepność powłoki, żywe kolory i zwiększoną odporność na warunki atmosferyczne. Wstępnie malowana stal Galvalume jest szeroko stosowana w budownictwie, częściach samochodowych i urządzeniach ze względu na swoją trwałość, niskie koszty konserwacji i elastyczność projektowania.
| Nazwa produktu | Wstępnie malowana cewka ze stali ocynkowanej |
| Materiał | Stal powlekana stopem 55% Al-Zn (Aluzinc) |
| Warunki płatności | 30% T/T jako depozyt, 70% saldo |
| Obróbka powierzchni | Wstępnie malowana w różnych kolorach |
| Powłoka powierzchniowa | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Gatunki | AZ40-AZ160 |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Grubość | 0,18-2,0 mm |
| Szerokość | 800~1250 mm |
| Kolor | Wszystkie kody RAL lub jako próbka klienta |
| Długość | Cewka lub na życzenie klienta |
| Szczegóły pakowania | Papier wodoodporny + folia z tworzywa sztucznego + opakowanie żelazne + wiązanie lub zgodnie z życzeniem klienta |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie, doskonałe doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces zostanie sprawdzony przez odpowiedzialną kontrolę jakości, co zapewnia jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące, które zapewniają bezpieczeństwo każdego opakowania
- Zamówienie próbne można zrealizować w ciągu tygodnia
- Próbki mogą być dostarczone zgodnie z Twoimi wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Cewka stalowa Galvalume z powłoką matową w kolorze szarym/białym Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu: Cewka stalowa Galvalume z powłoką matową w kolorze szarym/białym Materiał: Stal powlekana stopem 55% Al-Zn (Aluzinc) Gatunki: AZ40-AZ160 Grubość: 0,3-3,0 mm Powierzchnia: Wstępnie ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.