DX51D Voorgeschilderd gegalvaniseerd staal PPGI Kleurbedekt plaat 600 mm
Productdetails
| De producten noemen:: | DX51D verfte het kleuren Met een laag bedekte Blad de Gegalvaniseerde van de het Staalrol van de Sta | Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Zinkcoating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Verwerkingsdienst: | Lassen |
| Toepassing: | Gebouw\Constructie\Dakbedekking\Gorrelvormig | Oppervlaktebehandeling: | Oppervlaktebehandeling: |
| Verpakking:: | Persoonlijke verpakking | ||
| Markeren |
dx51d voorgelakt gegalvaniseerd staal,ppgi kleurgecoate plaat,voorgelakt gegalvaniseerd staal ppgi |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm |
| Kleuropties | Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleuren |
| Oppervlaktebehandeling | Bedekt |
| Zinkcoating | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Verwerkingsdiensten | Lassen, ponsen, snijden, buigen, vervallen |
| Toepassingen | Gebouw, constructie, dakbedekking, golf |
| Verpakking | Aangepaste verpakkingen beschikbaar |
Onze DX51D -kleurgecoate stalen spoelen combineren esthetische aantrekkingskracht met superieure corrosieweerstand. Deze voorverteerde gegalvaniseerde stalen spoelen (PPGI) hebben een lichtgewicht ontwerp en zijn klaar voor directe verwerking in verschillende industriële toepassingen.
Verkrijgbaar in standaardkleuren, waaronder grijs, wit, zeeblauw en bakstenen rood, deze spoelen worden veel gebruikt in:
- Advertentie -industrie
- Bouwprojecten
- Home Appliance Manufacturing
- Productie van elektrische apparatuur
- Meubelindustrie
- Transporttoepassingen
De gegalvaniseerde stalen basis biedt uitstekende weerweerstand, waardoor deze spoelen ideaal zijn voor dakcontracten en buitengebruik waarbij roestpreventie van cruciaal belang is.
| Cijfer | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Oppervlakte -coating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Zinkcoatinggewicht | 30 g tot 275 g/㎡ |
| Spoelgewicht | 3-8 ton |
| Dikte | 0,18-2,0 mm |
| Aangepaste kleuren | Alle RAL -codes of monsters van klanten |
- Premium -kwaliteit tegen concurrerende prijzen
- Uitgebreide ervaring met betrouwbare after-sales-service
- Strikte kwaliteitscontrole bij elke productiefase
- Professionele verpakkingsteams die zorgen voor veilige levering
- Snelle ommekeer voor proeforders (binnen een week)
- Aangepaste voorbeeldproductie beschikbaar
Producthoogtepunten
Dx51D kleurgecoated vel Voorbereide gegalvaniseerde stalen spoel (PPGI) Productspecificaties Attribuut Waarde Breedte 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm Kleuropties Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleuren Oppervlaktebehandeling Bedekt Zinkcoating Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 Verwerkingsdiensten ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.