Helder Elektrolytisch Vertind Plaatstaal HR50T voor Voedselverpakkingen
Productdetails
| Productnaam:: | Helder Elektrolytisch Vertind Plaatstaal HR50T voor Voedselverpakkingen | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Kleur:: | goud, gewoon |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
helder elektrolytisch vertind plaatstaal,helder elektrolytisch tin,voedsel-electrolytisch tin |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Helder elektrolytisch blik HR50T voor voedselverpakkingen |
| Materiaal | SPCC, MR |
| Oppervlakte afwerking | B (helder), R (steen), S (zilver) |
| Gebruik | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Dikte | 0.15-0.50 mm |
| Kleur | Goud, plain |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
Blokplaat is een dun staalplaat met een laag tin die wordt aangebracht door onderdompeling in gesmolten metaal of door elektrolytische afzetting; bijna alle blokplaat wordt nu geproduceerd door het laatste proces.Met deze methode is de blikplaat in wezen een sandwich met een centrale kern van staalstrook.
Recyclebaar: het ijzerblik zelf heeft een eigenschap die andere verpakkingsmaterialen niet hebben - het kan door magneten worden geadsorbeerd,zodat het ijzer kan kan worden gescheiden van het afval door magnetische kracht door magnetische scheider, kan met behulp van deze eigenschap gemakkelijk het effect bereiken dat 80% van het ijzerblik in afval wordt gerecycled.De uitvinding van de dekking voor milieubescherming maakt het gebruik van ijzeren blikken niet alleen veiliger en gezonder, maar vermindert ook effectief de hoeveelheid afval en heeft directe en duidelijke voordelen voor recyclingprocessen.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2,8/2.8, 5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere blikken |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC die de kwaliteit van elk product verzekert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd als uw vereisten
Producthoogtepunten
Helder elektrolytisch blik HR50T voor voedselverpakkingen Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Helder elektrolytisch blik HR50T voor voedselverpakkingen Materiaal SPCC, MR Oppervlakte afwerking B (helder), R (steen), S (zilver) Gebruik Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.