HR50T Tinplate الکترولیتی روشن برای بسته بندی مواد غذایی
جزئیات محصول
| نام محصول:: | HR50T Tinplate الکترولیتی روشن برای بسته بندی مواد غذایی | ماده:: | SPCC، MR |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | استفاده کنید:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | رنگ:: | طلا، ساده |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
فلز فلز برقی روشن,قلع الکترولیتی روشن,قلع الکترولیتی مواد غذایی,bright electrolytic tin,food electrolytic tin |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصول | ورق قلع الکترولیتی روشن HR50T برای بسته بندی مواد غذایی |
| جنس | SPCC، MR |
| پایان سطح | B (روشن)، R (سنگی)، S (نقره ای) |
| کاربرد | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه های قلع |
| ضخامت | 0.15-0.50 میلی متر |
| رنگ | طلایی، ساده |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| سختی | T1-T5, DR9, DR8 |
ورق قلع یک ورق فولادی نازک است که با یک پوشش قلع اعمال شده است یا با غوطه ور شدن در فلز مذاب یا با رسوب الکترولیتی. تقریباً تمام ورق های قلع اکنون توسط فرآیند دوم تولید می شوند. ورق قلع ساخته شده توسط این فرآیند اساساً یک ساندویچ است که هسته مرکزی آن فولاد نواری است.
قابل بازیافت: خود قوطی آهنی دارای ویژگی است که سایر مواد بسته بندی ندارند - می تواند توسط آهنربا جذب شود، به طوری که قوطی آهنی را می توان با نیروی مغناطیسی توسط جداکننده مغناطیسی از زباله جدا کرد، با استفاده از این ویژگی می توان به راحتی به اثر بازیافت 80٪ از قوطی آهنی در زباله دست یافت. اختراع پوشش حفاظت از محیط زیست نه تنها استفاده از قوطی های آهنی را ایمن تر و سالم تر می کند، بلکه به طور موثر مقدار زباله را کاهش می دهد و مزایای مستقیم و آشکاری برای عملیات بازیافت دارد.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کویل |
| سختی | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| جنس | MR, SPCC |
| پایان | سنگی، روشن، لاک زده شده با طلا |
| کاربرد | قوطی های شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و هر قوطی دیگری |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادراتی |
- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربیات عالی گسترده با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی می شود که کیفیت هر محصول را تضمین می کند
- تیم های بسته بندی حرفه ای که هر بسته بندی را ایمن نگه می دارند
- سفارش آزمایشی را می توان در یک هفته انجام داد
- نمونه ها را می توان به عنوان نیاز شما ارائه داد
نکات برجسته محصول
ورق قلع الکترولیتی روشن HR50T برای بسته بندی مواد غذایی مشخصات محصول ویژگی مقدار نام محصول ورق قلع الکترولیتی روشن HR50T برای بسته بندی مواد غذایی جنس SPCC، MR پایان سطح B (روشن)، R (سنگی)، S (نقره ای) کاربرد بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه های قلع ضخامت 0.15-0.50 میلی مت...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.