Jasna elektrolityczna płyta cynowa HR50T do opakowania żywności
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Jasna elektrolityczna płyta cynowa HR50T do opakowania żywności | Materiał:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kolor:: | złoty, zwykły |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
o masie nieprzekraczającej 10 kg,jasna cyna elektrolityczna,cyna elektrolityczna spożywcza |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Jasna blacha elektrolityczna HR50T do pakowania żywności |
| Materiał | SPCC, MR |
| Wykończenie powierzchni | B (Jasne), R (Kamień), S (Srebrne) |
| Zastosowanie | Opakowania metalowe, puszki do żywności, puszki malowane, puszki |
| Grubość | 0,15-0,50 mm |
| Kolor | Złoty, Gładki |
| Standard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
Blacha ocynowana to cienka blacha stalowa z powłoką cynową naniesioną przez zanurzenie w stopionym metalu lub przez osadzanie elektrolityczne; prawie cała blacha ocynowana jest obecnie produkowana w tym drugim procesie. Blacha ocynowana wykonana w tym procesie jest zasadniczo kanapką, w której centralnym rdzeniem jest stal w taśmach.
Nadaje się do recyklingu: Sama puszka żelazna ma cechę, której nie mają inne materiały opakowaniowe - może być adsorbowana przez magnesy, dzięki czemu puszkę żelazną można oddzielić od odpadów za pomocą siły magnetycznej przez separator magnetyczny, używając tej cechy można łatwo osiągnąć efekt recyklingu 80% puszki żelaznej w odpadach. Wynalezienie ekologicznej pokrywy nie tylko sprawia, że używanie puszek żelaznych jest bezpieczniejsze i zdrowsze, ale także skutecznie zmniejsza ilość śmieci i ma bezpośrednie i oczywiste korzyści dla operacji recyklingu.
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub w rolkach |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Powłoka cynowa | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1,1 g/m2-8,4 g/m2 |
| Standard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Wykończenie | Kamień, Jasne, lakierowane na złoto |
| Zastosowanie | Puszki chemiczne, puszki do żywności, puszki na herbatę i inne puszki |
| Pakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie, doskonałe doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces będzie sprawdzany przez odpowiedzialny dział kontroli jakości, co zapewnia jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące, które zapewniają bezpieczeństwo każdego opakowania
- Zamówienie próbne może być zrealizowane w ciągu tygodnia
- Próbki mogą być dostarczone zgodnie z Państwa wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Jasna blacha elektrolityczna HR50T do pakowania żywności Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Jasna blacha elektrolityczna HR50T do pakowania żywności Materiał SPCC, MR Wykończenie powierzchni B (Jasne), R (Kamień), S (Srebrne) Zastosowanie Opakowania metalowe, puszki do żywności, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.