316ti paslanmaz çelik plaka ASTM 304L 304N Soğuk lastikli metal levha
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Üretici 316 316TI Paslanmaz Çelik Sac | Standart: | Astm din gb jis en aisi |
|---|---|---|---|
| Şekil:: | düz | Yüzey:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Özel istek:: | kişiselleştirilebilir | Çelik Sınıfı:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Paketleme:: | Standart paketi ihracat veya müşterilerin isteği olarak | ||
| Vurgulamak |
304L paslanmaz çelik plaka V,316Ti Paslanmaz Çelik Levha,304N soğukta yuvarlanmış metal tabakası |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Paslanmaz Çelik Soğuk Dönüştürülmüş Üretici 316 316ti Paslanmaz Çelik Yaprak |
| Standart | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| Şekli | Düz |
| Yüzey | Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
| Özel İstek | Kişiselleştirilebilir |
| Çelik sınıfı | 201, 202, 301, 304, 304L, 304n, Xm21, 304ln, 309S, 310S, 316 |
| Paketleme | İhracat standart paketi veya müşterilerin talebi olarak |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Malzeme (DIN) | 201, 202, 301, 304, 304L, 304N, XM21, 304LN, 309S, 310S, 316, 316Ti, 316L, 316N, 316LN, 317, 317L, 321, 329, vb. |
| Yüzey Dönüşümü | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Kalınlığı | 0.3-120 mm. |
| Uzunluk | 1000 - 6000mm veya isteğiniz olarak |
| Standart | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| Teknik | Soğukta, sıcakta veya kaynaklı olarak yuvarlanmış |
| Sertifikasyon | ISO9001, SGS, BV, ISO, CE |
| Yüzey Dönüşümü | Özellikleri | Uygulama |
|---|---|---|
| Hayır, hayır.1 | Sıcak yuvarlama ile bitirilmiş, daha pürüzsüz ve turşulama, beyaz turşu yüzeyi ile karakterize edilir | Kimya endüstrisi ekipmanları, Endüstriyel tanklar |
| 2B | Dondurma işlemiyle bitirilmiş, soğuk rulolama sonrası turşulama, daha parlak ve daha pürüzsüz yüzeye kadar deri geçiş hattı ile takip edilir | Genel kullanımlı tıbbi aletler, Masa eşyaları |
| BA | Soğuk rulolama sonrası parlak kızartma işlemi | Mutfak eşyaları, Mimarlık amacı |
| NO.4 (Satin) | Sürekli doğrusal fırçalama ile bitirilmiş | Mimarlık, endüstriler, yürüyen merdivenler, mutfak eşyaları, Araçlar |
| Saç çizgisi | Sürekli doğrusal fırçalama ile bitirilmiş | Mimarlık, endüstriler, yürüyen merdivenler, mutfak eşyaları, Araçlar |
| 8K ( ayna) | 800 mesh üzerinde daha ince abraziflerle cilalanarak ayna benzeri yansıtıcı bir yüzey | Yansıtıcı, ayna, bina için iç ve dış dekorasyon |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Ürünün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her süreç
- Emniyetli ambalajlama için profesyonel ambalaj ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- İhtiyaçlarına göre örnekler sağlanabilir.
Ürün Özellikleri
Paslanmaz Çelik Soğuk Dönüştürülmüş Üretici 316 316ti Paslanmaz Çelik Yaprak Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Paslanmaz Çelik Soğuk Dönüştürülmüş Üretici 316 316ti Paslanmaz Çelik Yaprak Standart ASTM DIN GB JIS EN AISI Şekli Düz Yüzey Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d Özel İstek Kişiselle...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.