316ti Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Κατασκευαστής ανοξείδωτου χάλυβα ψυχρής έλασης 316 316ti Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα | Πρότυπο: | ASTM DIN ΜΒ JIS EN AISI |
|---|---|---|---|
| Σχήμα:: | Καθαρό | Επιφάνεια:: | ΒΑ/2Β/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ειδικό αίτημα:: | Μπορεί να προσαρμοστεί | Βαθμός χάλυβα:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Συσκευή:: | Εξαγωγή τυπικής συσκευασίας ή κατόπιν αιτήματος πελατών | ||
| Επισημαίνω |
304L πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα V,Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 316Ti,304N ψυχρά κυλούμενα φύλλα μετάλλου |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | ΑΣTM DIN GB JIS EN AISI |
| Σχήμα | Καθαρό |
| Επιφάνεια | Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
| Ειδική αίτηση | Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Κατηγορία χάλυβα | 201, 202, 301, 304, 304L, 304n, Xm21, 304ln, 309S, 310S, 316 |
| Συσκευή | Εξαγωγική τυποποιημένη συσκευασία ή ως αίτημα του πελάτη |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό (DIN) | 201, 202, 301, 304, 304L, 304N, XM21, 304LN, 309S, 310S, 316, 316Ti, 316L, 316N, 316LN, 317, 317L, 321, 329, κλπ. |
| Τελεία επιφάνειας | ΒΑ/2Β/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Δάχος | 0.3-120mm |
| Διάρκεια | 1000 - 6000mm ή ως αίτημα σας |
| Τύπος | ΑΣTM DIN GB JIS EN AISI |
| Τεχνική | Χημικά υλικά, που περιέχουν κατά βάρος: |
| Πιστοποίηση | ISO9001, SGS, BV, ISO, CE |
| Τελεία επιφάνειας | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογή |
|---|---|---|
| - Όχι, όχι.1 | Τελειωμένα με θερμό έλαση, πιο ομαλά και ακινητοποιημένα, χαρακτηρίζονται από λευκή επιφάνεια ακινητοποιημένης | Μηχανές χημικής βιομηχανίας, βιομηχανικές δεξαμενές |
| 2Β | Τελειωμένο με επεξεργασία με αναψύκνωση, παρασκευή με ακινητοποίηση μετά από ψυχρό έλαση, ακολουθούμενη από διάβαση δέρματος σε πιο φωτεινή και ομαλή επιφάνεια | Ιατρικά όργανα γενικής χρήσης, επιτραπέζια είδη |
| ΒΑ | Επεξεργασία φωτεινής αναψύκλωσης μετά την ψυχρή έλαση | Εργαλεία κουζίνας, Εργαλεία κουζίνας, Αρχιτεκτονικό σκοπό |
| Αριθ. 4 (σατίνη) | Τελειωμένα με αδιάλειπτη γραμμική βούρτσωση | Αρχιτεκτονική, Βιομηχανία, Κλιμακωτές κλιμακωτές, Εργαλεία κουζίνας, Οχήματα |
| Η γραμμή των μαλλιών | Τελειωμένα με συνεχές γραμμικό βούρτσισμα | Αρχιτεκτονική, Βιομηχανία, Κλιμακωτές κλιμακωτές, Εργαλεία κουζίνας, Οχήματα |
| 8K (καθρέφτης) | Ενα καθρέφτη-όπως ανακλαστική επιφάνεια με γυάλισμα με λεπτότερα αποσβέσιμα πάνω από 800 ματιών | Αντανάκλαση, καθρέφτης, εσωτερική-εξωτερική διακόσμηση κτιρίων |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για την εξασφάλιση ασφαλούς συσκευασίας
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Χάλυβας από ανοξείδωτο χάλυβα Τύπος ΑΣTM DIN GB JIS EN AISI Σχήμα Καθαρό Επιφάνεια Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d Ειδική αίτηση Μπορεί να Προσαρμοστεί Κατηγορία χάλυβα 201, 202, 301, 304, 304L, 304n, Xm21, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.