صفحه استیل ضد زنگ 316ti ASTM 304L 304N ورق فلزی نورد سرد
جزئیات محصول
| نام محصول:: | استیل ضد زنگ تولید کننده نورد سرد 316 316TI ورق استیل ضد زنگ | استاندارد: | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
|---|---|---|---|
| شکل:: | تخت | سطح:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| درخواست ویژه:: | قابل سفارشی سازی است | درجه فولاد:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| بسته بندی:: | بسته استاندارد صادرات یا به عنوان درخواست مشتری | ||
| برجسته کردن |
صفحه استیل ضد زنگ 304L V,ورق فولادی ضد زنگ 316Ti,ورق فلزی نورد سرد 304N,316ti stainless steel plate,304N cold rolled sheet metal |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | فولاد ضد زنگ تولید کننده 316 316 تی ورق فولاد ضد زنگ |
| استاندارد | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| شکل | مسطح |
| سطح | Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
| درخواست ویژه | می تواند سفارشی شود |
| درجه فولاد | 201، 202، 301، 304، 304L، 304n، Xm21، 304ln، 309S، 310S، 316 |
| بسته بندی | بسته استاندارد صادرات یا به درخواست مشتری |
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مواد (DIN) | 201, 202, 301, 304, 304L, 304N, XM21, 304LN, 309S, 310S, 316, 316Ti, 316L, 316N, 316LN, 317, 317L, 321, 329, و غیره |
| پوشش سطح | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| ضخامت | 0.3 تا 120 میلی متر |
| طول | 1000 - 6000mm یا به عنوان درخواست خود را |
| استاندارد | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| تکنیک | از مواد معدنی که در قالب مواد معدنی از جنس گندم یا گندم استفاده می شود |
| گواهینامه | ISO9001، SGS، BV، ISO، CE |
| پوشش سطح | ویژگی ها | درخواست |
|---|---|---|
| نه1 | با رولینگ گرم، صاف تر و ترشح شده، با یک سطح ترشح سفید مشخص می شود | تجهیزات صنایع شیمیایی، مخازن صنعتی |
| 2B | با استفاده از درمان آنیال، پس از رولینگ سرد، پس از آن با استفاده از خط عبور پوست به سطح روشن تر و صاف تر | ابزار پزشکی کاربرد کلی، ظروف میز |
| BA | درمان روشن پس از رولینگ سرد | ظروف آشپزخانه، ظروف آشپزخانه، هدف معماری |
| NO.4 (ساتین) | با استفاده از برش خطی مداوم | معماری، صنایع، پله های حرکتی، وسایل آشپزخانه، وسایل نقلیه |
| خط مو | با برش خطی مداوم | معماری، صنایع، پله های حرکتی، وسایل آشپزخانه، وسایل نقلیه |
| 8K (آینه) | یک سطح بازتاب دهنده شبیه به آینه با پولیش با جاروبرقی های نازک تر بیش از 800 میش | بازتاب دهنده، آینه، تزئینات داخلی و خارجی برای ساختمان |
- کیفیت عالی و قیمت معقول
- تجربیات بسیار عالی با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول برای اطمینان از کیفیت محصول بررسی می شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای برای اطمینان از بسته بندی ایمن
- حکم دادگاهي در عرض يک هفته صورت ميگيره
- نمونه ها را می توان به عنوان هر الزامات خود را ارائه شده است
نکات برجسته محصول
فولاد ضد زنگ تولید کننده 316 316 تی ورق فولاد ضد زنگ مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول فولاد ضد زنگ تولید کننده 316 316 تی ورق فولاد ضد زنگ استاندارد ASTM DIN GB JIS EN AISI شکل مسطح سطح Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d درخواست ویژه می تواند سفارشی شود درجه فولاد 201، 202، 301، 304، 304L، 304n، Xm21...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.