Płyty ze stali nierdzewnej 316ti ASTM 304L 304N
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Stal nierdzewna Zimno producent 316 316TI Arkusz ze stali nierdzewnej | Standard: | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
|---|---|---|---|
| Kształt:: | płaski | Powierzchnia:: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Specjalna prośba:: | Można je dostosować | Gatunek stali:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Uszczelka:: | Eksportuj standardowy pakiet lub jako żądanie klientów | ||
| Podkreślić |
Płytka ze stali nierdzewnej 304L V,Płyta ze stali nierdzewnej 316Ti,304N |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wyrób ze stali nierdzewnej walcowana na zimno |
| Standardowy | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| Kształt | Płaskie |
| Powierzchnia | Ba/2b/nr.1/nr.3/nr.4/8K/Hl/2D/1d |
| Wniosek specjalny | Można je dostosować |
| Stopień stali | 201, 202, 301, 304, 304L, 304n, Xm21, 304ln, 309S, 310S, 316 |
| Opakowanie | Eksportowy pakiet standardowy lub na żądanie klienta |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał (DIN) | 201, 202, 301, 304, 304L, 304N, XM21, 304LN, 309S, 310S, 316, 316Ti, 316L, 316N, 316LN, 317, 317L, 321, 329, itp. |
| Wykończenie powierzchni | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Gęstość | 0.3-120 mm |
| Długość | 1000 - 6000 mm lub na życzenie |
| Standardowy | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| Technika | Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg |
| Certyfikacja | ISO9001, SGS, BV, ISO, CE |
| Wykończenie powierzchni | Charakterystyka | Zastosowanie |
|---|---|---|
| - Nie, nie.1 | Wykończone przez walcowanie na gorąco, gładsze i oczyszczone, charakteryzujące się białą oczyszczoną powierzchnią | Sprzęt przemysłu chemicznego, zbiorniki przemysłowe |
| 2B | Wykończone przez obróbkę zwilżową, obróbkę oczyszczaną po walcowaniu na zimno, a następnie przejście skóry przez linię do jasniejszej i gładszej powierzchni | Urządzenia medyczne ogólnego zastosowania, artykuły stołowe |
| BA | Obróbka żelaza jasnego po walcowaniu na zimno | Urządzenia kuchenne, Urządzenia kuchenne, Architektura |
| NO.4 (satyna) | Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg | Architektura, przemysł, schody ruchome, sprzęt kuchenny, pojazdy |
| Włosy | Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg | Architektura, przemysł, schody ruchome, sprzęt kuchenny, pojazdy |
| 8K (lustro) | Powierzchnia odblaskowa przypominająca lustro przez polerowanie cienkimi ścieraczami powyżej 800 oczek | Odblaskowiec, lusterko, dekoracja wnętrz i zewnętrznych budynków |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczne pakowanie
- Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu tygodnia.
- Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Wyrób ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Wyrób ze stali nierdzewnej walcowana na zimno Standardowy ASTM DIN GB JIS EN AISI Kształt Płaskie Powierzchnia Ba/2b/nr.1/nr.3/nr.4/8K/Hl/2D/1d Wniosek specjalny Można je dostosować Stopień stali 201, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.