AZ120 Galvalume Çelik Bobine 0.2mm - 1.5mm HD Kaplama Galvalume Bobini Aletler İçin
Product Details
| Ürün adı:: | AZ120 Galvalume bobini 0.2-1.5mm HD Aygıtlar için kaplama | Temel malzeme: | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
|---|---|---|---|
| Arka kaplama kalınlığı: | 5-20μm | Kaplama Tipi: | % 55 alüminyum-çinko alaşımı (Galvalume) |
| İşleme Hizmeti:: | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS | Genişliği: | 600 mm 1500 mm |
| Yüzeyi bitirin: | Pürüzsüz, spundgle, kabartmalı | Uygulama: | Çatı kaplama çarşafları, ev elektrik cihazı |
| Vurgulamak |
Az120 Galvalume Çelik Bobin,Galvalume Çelik Bobin 0.2mm,Aygıtlar için HD Kaplama Galvalume Bobini |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | Ev Aletleri İçin AZ120 Galvalume Rulo 0.2-1.5mm HD Kaplama |
|---|---|
| Ana Malzeme | Soğuk haddelenmiş çelik (DX51D, DX52D, vb.) |
| Arka Kaplama Kalınlığı | 5-20μm |
| Kaplama Tipi | %55 Alüminyum-Çinko Alaşımı (Galvalume) |
| İşleme Hizmeti: | Kaynak, Zımbalama, Kesme, Bükme, Açma |
| Yüzey İşlemi: | Kaplamalı |
| Standart: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Genişlik | 600mm – 1500mm |
| Yüzey Kaplaması | Pürüzsüz, Payetli, Kabartmalı |
| Uygulama | Çatı Levhaları, Ev Aletleri |
Ev Aletleri İçin AZ120 Galvalume Rulo 0.2-1.5mm HD Kaplama
Galvalume Çelik Rulo, benzersiz bir kaplamaya sahip yüksek performanslı bir çelik üründür: %55 alüminyum-çinko alaşımı (%55 Al-Zn), olağanüstü korozyon direnci, ısı yansıtma ve dayanıklılık sunar. Bu kaplama, geleneksel galvanizli çeliğe göre 2-4 kat daha iyi koruma sağlar ve bu da onu zorlu ortamlarda ve uzun süreli dış mekan kullanımı için ideal hale getirir.
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Kaplama Tipi | %55 Alüminyum-Çinko Alaşımı (Galvalume) |
| Ana Malzeme | Soğuk haddelenmiş çelik (DX51D, DX52D, vb.) |
| Kaplama Ağırlığı | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Kalınlık | 0.3mm - 3.0mm |
| Genişlik | 600mm - 1500mm |
| Yüzey Kaplaması | Pürüzsüz, Payetli, Kabartmalı |
| Tav | T1-T5 (Yumuşaktan Sert'e) |
| Mevcut Kaplamalar | PE (Polyester), PVDF, SMP (geliştirilmiş hava koşullarına dayanıklılık için) |
Product Highlights
AZ120 Galvalume Çelik Rulo 0.2mm - 1.5mm HD Kaplama Ev Aletleri İçin Galvalume Rulo Ürün Özellikleri Ürün Adı: Ev Aletleri İçin AZ120 Galvalume Rulo 0.2-1.5mm HD Kaplama Ana Malzeme Soğuk haddelenmiş çelik (DX51D, DX52D, vb.) Arka Kaplama Kalınlığı 5-20μm Kaplama Tipi %55 Alüminyum-Çinko Alaşımı ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı 0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kalınlığı 0.15-0...
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Malzeme MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş Başvuru Domates salçası kutuları, meyve kutuları...
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18 mm - 0.8 mm Konserve için kaplamamış çelik teneke plaka
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Dönüşümü B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı Metal ...
0.2mm - 0.8mm Elektrolitik Teneke Plağı Aerosol Kutuları İçin Elektrolitik Teneke Ön Kaplama Çelik
Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Malzeme SPCC, MR Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kullanmak Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu Kalınlık 0...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.