AZ120 Galvalume Stalen Spoel 0.2mm - 1.5mm HD Coating Galvalume Spoel Voor Apparaten
Product Details
| De producten noemen:: | AZ120 Galvalume Coil 0.2-1.5mm HD Coating voor Apparaten | Basis materiaal: | Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) |
|---|---|---|---|
| Achterkant Coating Dikte: | 5-20μm | Coating Type: | 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) |
| Processing Service:: | Laswerk, Ponsen, Snijden, Buigen, Ontrollen | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Standaard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS | Breedte: | 600 mm ️ 1500 mm |
| Oppervlakte afwerking: | Glad, Spangle, Gevlamd | Toepassing: | Dakplaten, Huishoudelijke elektrische apparaten |
| Markeren |
Az120 Galvalume staal spoel,Galvalume Stalen Spoel 0.2mm,HD Coating Galvalume Spoel voor Apparaten |
||
Productomschrijving
| Producten Naam: | AZ120 Galvalume Spoel 0.2-1.5mm HD Coating voor Apparaten |
|---|---|
| Basismateriaal | Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) |
| Achterkant Coating Dikte | 5-20μm |
| Coating Type | 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) |
| Verwerkingsservice: | Lassen, Ponsen, Snijden, Buigen, Ontrollen |
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoat |
| Standaard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Breedte | 600mm – 1500mm |
| Oppervlakte Afwerking | Glad, Spangle, Embossed |
| Toepassing | Dakplaten, Huishoudelijke Elektrische Apparaten |
AZ120 Galvalume Spoel 0.2-1.5mm HD Coating voor Apparaten
Galvalume Stalen Spoel is een hoogwaardig stalen product dat is gecoat met een unieke 55% aluminium-zink legering (55% Al-Zn), en biedt uitzonderlijke corrosiebestendigheid, warmtereflectie en duurzaamheid. Deze coating biedt 2-4 keer betere bescherming dan traditioneel gegalvaniseerd staal, waardoor het ideaal is voor ruwe omgevingen en langdurig buitengebruik.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Coating Type | 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) |
| Basismateriaal | Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) |
| Coating Gewicht | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Dikte | 0.3mm - 3.0mm |
| Breedte | 600mm - 1500mm |
| Oppervlakte Afwerking | Glad, Spangle, Embossed |
| Temperatuur | T1-T5 (Zacht tot Hard) |
| Beschikbare Coatings | PE (Polyester), PVDF, SMP (voor verbeterde weerbestendigheid) |
Product Highlights
AZ120 Galvalume Stalen Spoel 0.2mm - 1.5mm HD Coating Galvalume Spoel Voor Apparaten Product Specificaties Producten Naam: AZ120 Galvalume Spoel 0.2-1.5mm HD Coating voor Apparaten Basismateriaal Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) Achterkant Coating Dikte 5-20μm Coating Type 55% Aluminium-Zink ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
Voedingsmiddelenkwaliteit Elektrolytische tinplaat 0,18 mm - 0,8 mm Voor blikken Niet-gecoate staal tinplaat
Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver...
0.2 mm tot 0,8 mm Elektrolytische tinplaat Elektrolytisch voor tin geplatte staal voor aerosolblikken
0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.