%55 Al Zn Galvalume aluzinc çelik rulo AZ160 600mm galvalume oluk rulosu Hava Koşullarına Dayanıklı
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | % 55 al-zn Galvalume Bobini AZ160 600mm genişlik hava geçirmez | Temel malzeme: | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
|---|---|---|---|
| Arka kaplama kalınlığı: | 5-20μm | Kaplama Tipi: | % 55 alüminyum-çinko alaşımı (Galvalume) |
| İşleme Hizmeti:: | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS | Genişliği: | 600 mm 1500 mm |
| Yüzeyi bitirin: | Pürüzsüz, spundgle, kabartmalı | Uygulama: | Çatı kaplama çarşafları, ev elektrik cihazı |
| Vurgulamak |
Al Zn aluzinc çelik rulo,aluzinc çelik rulo AZ160,600mm galvalume oluk rulosu Hava Koşullarına Dayanıklı |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | %55 Al-Zn Galvalume Rulo AZ160 600mm Genişlik Hava Koşullarına Dayanıklı |
| Ana Malzeme | Soğuk haddelenmiş çelik (DX51D, DX52D, vb.) |
| Arka Kaplama Kalınlığı | 5-20μm |
| Kaplama Tipi | %55 Alüminyum-Çinko Alaşımı (Galvalume) |
| İşleme Hizmeti: | Kaynak, Zımbalama, Kesme, Bükme, Açma |
| Yüzey İşlemi: | Kaplamalı |
| Standart: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Genişlik | 600mm – 1500mm |
| Yüzey Kaplaması | Pürüzsüz, Payetli, Kabartmalı |
| Uygulama | Çatı Levhaları, Ev Elektrikli Aletleri |
%55 Al-Zn Galvalume Rulo AZ160 600mm Genişlik Hava Koşullarına Dayanıklı benzersiz bir %55 alüminyum-çinko alaşımı (%55 Al-Zn) ile kaplanmış, yüksek performanslı bir çelik üründür ve olağanüstü korozyon direnci, ısı yansıtma ve dayanıklılık sunar. Bu kaplama, geleneksel galvanizli çelikten 2-4 kat daha iyi koruma sağlar ve bu da onu zorlu ortamlarda ve uzun süreli dış mekan kullanımı için ideal hale getirir.
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Kaplama Tipi | %55 Alüminyum-Çinko Alaşımı (Galvalume) |
| Ana Malzeme | Soğuk haddelenmiş çelik (DX51D, DX52D, vb.) |
| Kaplama Ağırlığı | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Kalınlık | 0.3mm - 3.0mm |
| Genişlik | 600mm - 1500mm |
| Yüzey Kaplaması | Pürüzsüz, Payetli, Kabartmalı |
| Temper | T1-T5 (Yumuşaktan Sert'e) |
| Mevcut Kaplamalar | PE (Polyester), PVDF, SMP (geliştirilmiş hava koşullarına dayanıklılık için) |
Ürün Özellikleri
%55 Al Zn Galvalume Aluzinc Çelik Rulo AZ160 600mm Galvalume Oluk Rulosu Hava Koşullarına Dayanıklı Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı: %55 Al-Zn Galvalume Rulo AZ160 600mm Genişlik Hava Koşullarına Dayanıklı Ana Malzeme Soğuk haddelenmiş çelik (DX51D, DX52D, vb.) Arka Kaplama Kalınlığı 5-20μm ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.