55% Al Zn Galvalume aluzinc staal spoel AZ160 600mm galvalume goot spoel Weerbestendige
Productdetails
| De producten noemen:: | 55% Al-Zn Galvalume spoel AZ160 600 mm breedte weerbestendige | Basis materiaal: | Koudgewalst staal (DX51D, DX52D, etc.) |
|---|---|---|---|
| Achterkant Coating Dikte: | 5-20μm | Coating Type: | 55% Aluminium-Zink Legering (Galvalume) |
| Processing Service:: | Laswerk, Ponsen, Snijden, Buigen, Ontrollen | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Standaard: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS | Breedte: | 600 mm ️ 1500 mm |
| Oppervlakte afwerking: | Glad, Spangle, Gevlamd | Toepassing: | Dakplaten, Huishoudelijke elektrische apparaten |
| Markeren |
Spiraal van aluminiumstaal,aluzincstaal spoel AZ160,600 mm galvalume goot spoel Weerbestendige |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | 55% Al-Zn Galvalume spoel AZ160 600 mm breedte weerbestendige |
| Basismateriaal | koudgewalst staal (DX51D, DX52D, enz.) |
| Achterlaagdikte | 5-20 μm |
| Type coating | 55% aluminium-zinc legering (Galvalume) |
| Verwerkingsdienst: | Lassen, steken, snijden, buigen, afspelen |
| Oppervlaktebehandeling: | Gecoate |
| Standaard | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Breedte | 600 mm ¥ 1500 mm |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, spangeld, in prentjes |
| Toepassing | Dakplaten, huishoudelijk elektrisch apparaat |
De55% Al-Zn Galvalume spoel AZ160 600 mm breedte weerbestendigeis een hoogwaardig staalproduct bedekt met een unieke55% aluminium-zinc legering (55% Al-Zn), biedt uitzonderlijkeCorrosiebestendigheid, warmtereflectiwiteit en duurzaamheidDeze coating biedt2-4 keer betere beschermingHet is dus ideaal voor ruwe omgevingen en langdurig gebruik in de buitenlucht.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Type coating | 55% aluminium-zinc legering (Galvalume) |
| Basismateriaal | koudgewalst staal (DX51D, DX52D, enz.) |
| Gewicht van de coating | AZ60-AZ180 (60-180 g/m2) |
| Dikte | 0.3 mm - 3.0 mm |
| Breedte | 600 mm - 1500 mm |
| Oppervlakte afwerking | Glanzend, spangeld, in prentjes |
| Temperatuur | T1-T5 (zacht tot hard) |
| Beschikbare coatings | PE (polyester), PVDF, SMP (voor betere weerbestandheid) |
Producthoogtepunten
55% Al Zn Galvalume Aluzinc Steel Coil AZ160 600mm Galvalume Gutter Coil Weerbestendige Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam: 55% Al-Zn Galvalume spoel AZ160 600 mm breedte weerbestendige Basismateriaal koudgewalst staal (DX51D, DX52D, enz.) Achterlaagdikte 5-20 μm Type coating 55% ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.