55٪ Al Zn Galvalume سیم پیچ فولادی آلوزینک AZ160 600mm سیم پیچ نردبان گالوالوم ضد آب و هوا
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | 55 ٪ Al-Zn Galvalume Coil AZ160 600 میلی متر عرض ضد آب | مواد پایه: | فولادی سرد (DX51D، DX52D و غیره) |
|---|---|---|---|
| ضخامت پوشش پشت: | 5-20μm | نوع پوشش: | 55 ٪ آلیاژ آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| خدمات پردازش:: | جوشاندن، ضربه زدن، برش، خم کردن، پاک کردن | درمان سطحی:: | روکش شده |
| استاندارد:: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS | عرض: | 600mm 1500mm |
| پوشش سطح: | صاف ، اسفنگ ، برجسته | درخواست: | ورق های بام ، لوازم خانگی خانگی |
| برجسته کردن |
طناب فولادی آلوزینک,سیم پیچ فولاد آلوزینک AZ160,600 میلی متر گالوالوم کویل خروجی ضد آب و هوا,aluzinc steel coil AZ160,600mm galvalume gutter coil Weatherproof |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصولات: | 55% Al-Zn Galvalume با عرض 600 میلیمتر ضد آب و هوا |
| جنس پایه | فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D و غیره) |
| ضخامت پوشش پشت | 5-20 میکرومتر |
| نوع پوشش | آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| خدمات پردازش: | جوشکاری، پانچ، برش، خم کردن، باز کردن کویل |
| تصفیه سطح: | پوشش داده شده |
| استاندارد: | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| عرض | 600mm – 1500mm |
| پایان سطح | صاف، پولکی، برجسته |
| کاربرد | ورق های سقف، لوازم خانگی برقی |
کویل 55% Al-Zn Galvalume با عرض 600 میلیمتر ضد آب و هوا یک محصول فولادی با عملکرد بالا است که با یک آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (55% Al-Zn) منحصربهفرد پوشش داده شده است که مقاومت در برابر خوردگی، بازتاب حرارت و دوام استثنایی را ارائه میدهد. این پوشش 2 تا 4 برابر محافظت بهتری نسبت به فولاد گالوانیزه سنتی ارائه میدهد و آن را برای محیطهای سخت و استفاده طولانیمدت در فضای باز ایدهآل میکند.
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| نوع پوشش | آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| جنس پایه | فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D و غیره) |
| وزن پوشش | AZ60-AZ180 (60-180 گرم بر متر مربع) |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| عرض | 600mm - 1500mm |
| پایان سطح | صاف، پولکی، برجسته |
| تمپر | T1-T5 (نرم تا سخت) |
| پوشش های موجود | PE (پلی استر)، PVDF، SMP (برای مقاومت در برابر آب و هوای بهتر) |
نکات برجسته محصول
کویل فولادی آلوزینک گالوالوم 55% Al Zn AZ160 600mm، کویل ناودانی گالوالوم ضد آب و هوا مشخصات محصول ویژگی مقدار نام محصولات: 55% Al-Zn Galvalume با عرض 600 میلیمتر ضد آب و هوا جنس پایه فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D و غیره) ضخامت پوشش پشت 5-20 میکرومتر نوع پوشش آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) خدمات ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.