55% Al Zn Galvalume χαλυβδοειδές φύλλο αλουζίνκ AZ160 600mm χαλυβδοειδές φύλλο αλουζίνκ για υδρορροές Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | 55% Al-Zn Galvalume Coil AZ160 600mm πλάτος ανθεκτικός σε καιρικές συνθήκες | Βασικό υλικό: | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
|---|---|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης: | 5-20μm | Τύπος Επίστρωσης: | Κράμα 55% Αλουμινίου-Ψευδαργύρου (Galvalume) |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση | Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη |
| Κανονισμός:: | ΑιΣΙ, ASTM, Βs, DIN, GB, JIS | Διάμετρο: | 600 mm ̇ 1500 mm |
| Επιφανειακή Επεξεργασία: | Λείο, Στιλπνό, Ανάγλυφο | Εφαρμογή: | Επικεφαλίδια, οικιακή ηλεκτρική συσκευή |
| Επισημαίνω |
Al Zn χαλυβδοειδές φύλλο αλουζίνκ,χαλυβδοειδές φύλλο αλουζίνκ AZ160,600mm χαλυβδοειδές φύλλο αλουζίνκ για υδρορροές Ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντων: | 55% Al-Zn Galvalume Coil AZ160 600mm πλάτος Αδιάβροχη |
| Βασικό υλικό | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 5-20μm |
| Τύπος επικάλυψης | 55% κράμα αλουμινίου-ζινκού (Galvalume) |
| Υπηρεσία επεξεργασίας: | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Με επικάλυψη |
| Κανονισμός: | ΑιΣΙ, ASTM, Βs, DIN, GB, JIS |
| Διάμετρο | 600 mm ̇ 1500 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Λεπτό, Σπαγγέλ, Εκκωδικοποιημένο |
| Εφαρμογή | Πλακέτες οροφής, οικιακή ηλεκτρική συσκευή |
Η55% Al-Zn Galvalume Coil AZ160 600mm πλάτος Αδιάβροχηείναι ένα προϊόν χάλυβα υψηλών επιδόσεων επικαλυμμένο με ένα μοναδικό55% κράμα αλουμινίου-ζινκού (55% Al-Zn), προσφέροντας εξαιρετικάαντοχή στη διάβρωση, αντανάκλαση θερμότητας και αντοχήΑυτή η επικάλυψη παρέχει2-4 φορές καλύτερη προστασίαΗ ατμόσφαιρα είναι πιο εύχρηστη από το παραδοσιακό γαλβανισμένο χάλυβα, καθιστώντας την ιδανική για σκληρά περιβάλλοντα και μακροχρόνια εξωτερική χρήση.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος επικάλυψης | 55% κράμα αλουμινίου-ζινκού (Galvalume) |
| Βασικό υλικό | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
| Βάρος της επικάλυψης | ΑZ60-AZ180 (60-180 g/m2) |
| Δάχος | 00,3 mm - 3,0 mm |
| Διάμετρο | 600 mm - 1500 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Λεπτό, Σπαγγέλ, Εκκωδικοποιημένο |
| Θερμότητα | Τ1-Τ5 (απ' μαλακό έως σκληρό) |
| Διαθέσιμες επικαλύψεις | PE (πολυεστέρα), PVDF, SMP (για ενισχυμένη αντοχή στις καιρικές συνθήκες) |
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
55% Al Zn Galvalume Aluzinc Steel Coil AZ160 600mm Galvalume Gutter Coil Αδιάβροχη Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία προϊόντων: 55% Al-Zn Galvalume Coil AZ160 600mm πλάτος Αδιάβροχη Βασικό υλικό Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) Δυνατότητα εκτύπωσης 5-20μm Τύπος επικάλυψης ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.