% 55 Alüminyum Sıcak Dalgalı Galvalume Çelik Sac Bobin GL 0.5 - 1.0mm
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | % 55 Alüminyum Sıcak Dalgalı Galvalume Çelik Sac Bobin GL 0.5 - 1.0mm | Temel malzeme: | Soğuk valye çelik (DX51D, DX52D vb.) |
|---|---|---|---|
| Arka kaplama kalınlığı: | 5-20μm | Kaplama Tipi: | % 55 alüminyum-çinko alaşımı (Galvalume) |
| İşleme Hizmeti:: | Kaynaklama, yumruklama, kesme, bükme, sarmalama | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Standart:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS | Genişliği: | 600 mm 1500 mm |
| Yüzeyi bitirin: | Pürüzsüz, spundgle, kabartmalı | Uygulama: | Çatı kaplama çarşafları, ev elektrik cihazı |
| Vurgulamak |
Galvalum aluzinks çelik bobinleri,Alüzinç çelik bobinleri,Galvalume çelik sarmal |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı | %55 Alüminyum Sıcak Daldırma Galvalume Çelik Sac Rulo GL 0.5 - 1.0mm |
| Ana Malzeme | Soğuk haddelenmiş çelik (DX51D, DX52D, vb.) |
| Arka Kaplama Kalınlığı | 5-20μm |
| Kaplama Tipi | %55 Alüminyum-Çinko Alaşımı (Galvalume) |
| İşleme Hizmeti | Kaynak, Zımbalama, Kesme, Bükme, Açma |
| Yüzey İşlemi | Kaplamalı |
| Standart | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| Genişlik | 600mm – 1500mm |
| Yüzey Kaplaması | Pürüzsüz, Payetli, Kabartmalı |
| Uygulama | Çatı Levhaları, Ev Elektrikli Aletleri |
Galvalume Çelik Rulo, benzersiz bir kaplamaya sahip yüksek performanslı bir çelik üründür.%55 alüminyum-çinko alaşımı (%55 Al-Zn)olağanüstükorozyon direnci, ısı yansıtma ve dayanıklılıksunar. Bu kaplama,2-4 kat daha iyi korumageleneksel galvanizli çeliğe göre, onu zorlu ortamlar ve uzun süreli dış mekan kullanımı için ideal hale getirir.
| Kaplama Tipi | %55 Alüminyum-Çinko Alaşımı (Galvalume) |
| Ana Malzeme | Soğuk haddelenmiş çelik (DX51D, DX52D, vb.) |
| Kaplama Ağırlığı | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Kalınlık | 0.3mm - 3.0mm |
| Genişlik | 600mm - 1500mm |
| Yüzey Kaplaması | Pürüzsüz, Payetli, Kabartmalı |
| Tav | T1-T5 (Yumuşaktan Sert'e) |
| Mevcut Kaplamalar | PE (Polyester), PVDF, SMP (geliştirilmiş hava koşullarına dayanıklılık için) |
Galvalume,%55 Al-Zn kaplamadaha iyi korozyon direnci sunarken, galvanizli çelik%100 çinkokullanır.
Evet! Geliştirilmiş dayanıklılık ve renk seçenekleri içinönceden boyanmış kaplamaları (PPGI/PPGL)kabul eder.
Tipik olarak20-30 yılortama ve kaplama kalınlığına bağlı olarak.
Evet, ancak uygun teknikler gerektirir (çinko-alüminyum dumanlarının havalandırılması gerekir).
Ürün Özellikleri
%55 Alüminyum Sıcak Daldırma Galvalume Çelik Sac Rulo GL 0.5 - 1.0mm Ürün Özellikleri Ürün Adı %55 Alüminyum Sıcak Daldırma Galvalume Çelik Sac Rulo GL 0.5 - 1.0mm Ana Malzeme Soğuk haddelenmiş çelik (DX51D, DX52D, vb.) Arka Kaplama Kalınlığı 5-20μm Kaplama Tipi %55 Alüminyum-Çinko Alaşımı ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.