Χαλυβδοέλασμα Γαλβανισμένο εν θερμώ με 55% Αλουμίνιο σε Ρολό GL 0.5 - 1.0mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Χαλυβδοέλασμα Γαλβανισμένο εν θερμώ με 55% Αλουμίνιο σε Ρολό GL 0.5 - 1.0mm | Βασικό υλικό: | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
|---|---|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης: | 5-20μm | Τύπος Επίστρωσης: | Κράμα 55% Αλουμινίου-Ψευδαργύρου (Galvalume) |
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση | Επεξεργασία επιφάνειας:: | Με επικάλυψη |
| Κανονισμός:: | ΑιΣΙ, ASTM, Βs, DIN, GB, JIS | Διάμετρο: | 600 mm ̇ 1500 mm |
| Επιφανειακή Επεξεργασία: | Λείο, Στιλπνό, Ανάγλυφο | Εφαρμογή: | Επικεφαλίδια, οικιακή ηλεκτρική συσκευή |
| Επισημαίνω |
Επικεφαλίδες από ατσάλι αλουζίνου,Στρογγυλοειδή από αλουζίνιο,JIS Galvalume Steel Coil |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ονομασία των προϊόντων | 55% Αλουμίνιο Ζεστό βουτηγμένο φύλλο χάλυβα Galvalume In Coil GL 0,5 - 1,0 mm |
| Βασικό υλικό | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 5-20μm |
| Τύπος επικάλυψης | 55% κράμα αλουμινίου-ζινκού (Galvalume) |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Με επικάλυψη |
| Τύπος | ΑιΣΙ, ASTM, Βs, DIN, GB, JIS |
| Διάμετρο | 600 mm ̇ 1500 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Λεπτό, Σπαγγέλ, Εκκωδικοποιημένο |
| Εφαρμογή | Πλακέτες οροφής, οικιακή ηλεκτρική συσκευή |
Το Galvalume Steel Coil είναι ένα προϊόν χάλυβα υψηλών επιδόσεων επικαλυμμένο με ένα μοναδικό55% κράμα αλουμινίου-ζινκού (55% Al-Zn), προσφέροντας εξαιρετικάαντοχή στη διάβρωση, αντανάκλαση θερμότητας και αντοχήΑυτή η επικάλυψη παρέχει2-4 φορές καλύτερη προστασίαΗ ατμόσφαιρα είναι πιο εύχρηστη από το παραδοσιακό γαλβανισμένο χάλυβα, καθιστώντας την ιδανική για σκληρά περιβάλλοντα και μακροχρόνια εξωτερική χρήση.
| Τύπος επικάλυψης | 55% κράμα αλουμινίου-ζινκού (Galvalume) |
| Βασικό υλικό | Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) |
| Βάρος της επικάλυψης | ΑZ60-AZ180 (60-180 g/m2) |
| Δάχος | 00,3 mm - 3,0 mm |
| Διάμετρο | 600 mm - 1500 mm |
| Τελεία επιφάνειας | Λεπτό, Σπαγγέλ, Εκκωδικοποιημένο |
| Θερμότητα | Τ1-Τ5 (απ' μαλακό έως σκληρό) |
| Διαθέσιμες επικαλύψεις | PE (πολυεστέρα), PVDF, SMP (για ενισχυμένη αντοχή στις καιρικές συνθήκες) |
Το Galvalume έχειΕπιχρισμός 55% Al-Zn, προσφέροντας καλύτερη αντοχή στη διάβρωση, ενώ ο γαλβανισμένος χάλυβας χρησιμοποιεί100% ψευδάργυρος.
Ναι, δέχεται.Προχρωματισμένες επικάλυψεις (ΠΓΠ/ΠΓΠΕ)για βελτιωμένη αντοχή και επιλογές χρώματος.
Συνήθως20-30 χρόνια, ανάλογα με το περιβάλλον και το πάχος της επικάλυψης.
Ναι, αλλά απαιτεί κατάλληλες τεχνικές (οι καπνοί ψευδαργύρου-αλουμινίου χρειάζονται εξαερισμό).
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
55% Αλουμίνιο Ζεστό βουτηγμένο φύλλο χάλυβα Galvalume In Coil GL 0,5 - 1,0 mm Προδιαγραφές προϊόντος Ονομασία των προϊόντων 55% Αλουμίνιο Ζεστό βουτηγμένο φύλλο χάλυβα Galvalume In Coil GL 0,5 - 1,0 mm Βασικό υλικό Χάλυβας από ψυχρό έλασμα (DX51D, DX52D κλπ.) Δυνατότητα εκτύπωσης 5-20μm Τύπος επικάλ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.