55 ٪ ورق فولادی گالووم گرم شده آلومینیوم در سیم پیچ GL 0.5 - 1.0 میلی متر
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | 55 ٪ ورق فولادی گالووم گرم شده آلومینیوم در سیم پیچ GL 0.5 - 1.0 میلی متر | مواد پایه: | فولادی سرد (DX51D، DX52D و غیره) |
|---|---|---|---|
| ضخامت پوشش پشت: | 5-20μm | نوع پوشش: | 55 ٪ آلیاژ آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| خدمات پردازش:: | جوشاندن، ضربه زدن، برش، خم کردن، پاک کردن | درمان سطحی:: | روکش شده |
| استاندارد:: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS | عرض: | 600mm 1500mm |
| پوشش سطح: | صاف ، اسفنگ ، برجسته | درخواست: | ورق های بام ، لوازم خانگی خانگی |
| برجسته کردن |
کویل های فولادی آلوزینک گالوالوم,کویل های فولادی آلوزینک JIS,کویل فولادی گالوالوم JIS,jis aluzinc steel coils,jis galvalume steel coil |
||
توضیحات محصول
| نام محصولات | ورق فولادی گالوالوم غوطه ور داغ آلومینیوم 55% در کویل GL 0.5 - 1.0mm |
| مواد پایه | فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D, و غیره) |
| ضخامت پوشش پشتی | 5-20 میکرومتر |
| نوع پوشش | آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| خدمات پردازش | جوشکاری، پانچ، برش، خم شدن، کویلزدایی |
| تصفیه سطح | پوشش داده شده |
| استاندارد | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| عرض | 600mm – 1500mm |
| پایان سطح | صاف، اسپانگل، برجسته |
| کاربرد | ورق های سقف، لوازم خانگی برقی |
کویل فولادی گالوالوم یک محصول فولادی با عملکرد بالا است که با یک آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (55% Al-Zn) منحصر به فرد پوشش داده شده است که مقاومت در برابر خوردگی، بازتاب حرارت و دوام استثنایی را ارائه می دهد. این پوشش 2 تا 4 برابر محافظت بهتر نسبت به فولاد گالوانیزه سنتی ارائه می دهد و آن را برای محیط های خشن و استفاده طولانی مدت در فضای باز ایده آل می کند.
| نوع پوشش | آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| مواد پایه | فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D, و غیره) |
| وزن پوشش | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| عرض | 600mm - 1500mm |
| پایان سطح | صاف، اسپانگل، برجسته |
| تمپر | T1-T5 (نرم تا سخت) |
| پوشش های موجود | PE (پلی استر)، PVDF، SMP (برای مقاومت در برابر آب و هوا) |
گالوالوم دارای پوشش 55% Al-Zn است که مقاومت بهتری در برابر خوردگی ارائه می دهد، در حالی که فولاد گالوانیزه از 100% روی استفاده می کند.
بله! این محصول پوشش های از پیش رنگ شده (PPGI/PPGL) را برای افزایش دوام و گزینه های رنگی می پذیرد.
معمولاً 20-30 سال، بسته به محیط و ضخامت پوشش.
بله، اما به تکنیک های مناسب نیاز دارد (دود روی-آلومینیوم نیاز به تهویه دارد).
نکات برجسته محصول
ورق فولادی گالوالوم غوطه ور داغ آلومینیوم 55% در کویل GL 0.5 - 1.0mm مشخصات محصول نام محصولات ورق فولادی گالوالوم غوطه ور داغ آلومینیوم 55% در کویل GL 0.5 - 1.0mm مواد پایه فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D, و غیره) ضخامت پوشش پشتی 5-20 میکرومتر نوع پوشش آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) خدمات پردازش جو...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.