SPTE 1 Endüstriyel Teneke Kaplı Çelik Yaprak
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Endüstriyel uygulamalar için donuk kaplamalı teneke kaplı çelik sac SPTE-1 | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Şekil:: | Kare, Dikdörtgen şekli |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
Sert bitirmeli teneke kaplamalı çelik levha,Teneke kaplı çelik levha SPTE 1,Endüstriyel teneke kaplamali çelik levha |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | Endüstriyel Uygulamalar için Sıvı Dönüşümlü Alaşın Kaplı Çelik Yaprak SPTE-1 |
| Malzeme: | SPCC, MR |
| Yüzeyi bitiriyor: | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Kullanımı: | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Kalınlığı: | 0.15-0.50mm |
| Şekil: | Kare, dikdörtgen şekli |
| Standart: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik: | T1-T5,DR9,DR8 |
Endüstriyel Uygulamalar için Sıvı Dönüşümlü Alaşın Kaplı Çelik Yaprak SPTE-1
Çanakkaleambalaj için tercih edilen bir malzeme haline getiren birkaç benzersiz özelliğe sahiptir:
- Korozyona Direnci: Teneke katmanı altta yatan çelikleri pas ve kimyasal reaksiyonlardan korur.
- Güçlü ve Yapışkan: Yapısal bütünlüğünü kaybetmeden çeşitli kaplara şekillendirilebilir.
- Bariyer Koruması: Oksijen ve nemin yiyecek ve içecekleri bozmamasını önler.
- Geri dönüştürülebilirlik: Tencere, kalitesini kaybetmeden %100 geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilirlik çabalarını destekler.
- Estetik Çekicilik: Parlak yüzeyi yüksek kaliteli baskı ve markalama için imkan verir.
Bu avantajlar teneke levhaları gıda, kozmetik ve kimyasal gibi endüstrilerde vazgeçilmez kılar.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşterinin talebi ya da sarmal olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Paketleme | Standart ihracat paketi |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Her süreç, her ürünün kalitesini güvence altına alan sorumlu bir QC tarafından kontrol edilecektir.
- Her paketlemeyi güvenli bir şekilde tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- Örnekler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
SPTE 1 Endüstriyel Teneke Kaplı Çelik Yaprak Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı: Endüstriyel Uygulamalar için Sıvı Dönüşümlü Alaşın Kaplı Çelik Yaprak SPTE-1 Malzeme: SPCC, MR Yüzeyi bitiriyor: B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı: Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18 mm - 0.8 mm Konserve için kaplamamış çelik teneke plaka
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.