ورق فولادی پوسته شده با قلع SPTE 1 ورق فولادی صنعتی
جزئیات محصول
| نام محصول:: | ورق استیل با روکش قلع کسل کننده SPTE-1 برای کاربردهای صنعتی | ماده:: | SPCC، MR |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | استفاده کنید:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | شکل:: | مربع، مستطیل شکل |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
ورق فولادی با پوشش قلع,ورق فولادی پوشانده با قلع SPTE 1,ورق فولادی صنعتی از قلع,Tin Coated Steel Sheet SPTE 1,Industrial tin plated steel sheet |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصول: | ورق فولادی قلع اندود با روکش مات SPTE-1 برای کاربردهای صنعتی |
| جنس: | SPCC,MR |
| پایان سطح: | B (براق) R (سنگی) S (نقره ای) |
| کاربرد: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه های قلع |
| ضخامت: | 0.15-0.50 میلی متر |
| شکل: | مربع، شکل مستطیل |
| استاندارد: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| سختی: | T1-T5,DR9,DR8 |
ورق فولادی قلع اندود با روکش مات SPTE-1 برای کاربردهای صنعتی
ورق قلع چندین ویژگی منحصر به فرد ارائه می دهد که آن را به یک ماده ترجیحی برای بسته بندی تبدیل می کند:
- مقاومت در برابر خوردگی: لایه قلع از فولاد زیرین در برابر زنگ زدگی و واکنش های شیمیایی محافظت می کند.
- استحکام و شکل پذیری: می توان آن را به اشکال مختلف ظرف بدون از دست دادن یکپارچگی ساختاری شکل داد.
- محافظت از مانع: از فاسد شدن مواد غذایی و نوشیدنی ها توسط اکسیژن و رطوبت جلوگیری می کند.
- قابلیت بازیافت: ورق قلع 100٪ قابل بازیافت است بدون از دست دادن کیفیت، که از تلاش های پایداری پشتیبانی می کند.
- جذابیت زیبایی شناختی: سطح براق آن امکان چاپ و برندسازی با کیفیت بالا را فراهم می کند.
این مزایا ورق قلع را در صنایعی مانند مواد غذایی، لوازم آرایشی و مواد شیمیایی ضروری می کند.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کویل |
| سختی | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| پوشش قلع | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| جنس | MR, SPCC |
| پایان | سنگی، براق، لاک الکل شده طلایی |
| کاربرد | قوطی های مواد شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و هر قوطی دیگری |
| بسته بندی | بسته بندی صادراتی استاندارد |
- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربیات عالی گسترده با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی می شود که کیفیت هر محصول را تضمین می کند
- تیم های بسته بندی حرفه ای که هر بسته بندی را ایمن نگه می دارند
- سفارش آزمایشی را می توان در یک هفته انجام داد
- نمونه ها را می توان به عنوان نیاز شما ارائه داد
نکات برجسته محصول
ورق فولادی قلع اندود با روکش مات SPTE 1 ورق فولادی قلع اندود صنعتی مشخصات محصول ویژگی مقدار نام محصول: ورق فولادی قلع اندود با روکش مات SPTE-1 برای کاربردهای صنعتی جنس: SPCC,MR پایان سطح: B (براق) R (سنگی) S (نقره ای) کاربرد: بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه های قلع ضخامت: ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
طباق قوطی الکترولیتی درجه غذایی 0.18mm - 0.8mm برای قوطی ها
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.