Χάλυβας με επίστρωση κασσίτερου με θαμπό φινίρισμα SPTE 1 Βιομηχανικός λαμαρίνας με επικάλυψη κασσίτερου
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Λαμαρίνα από χάλυβα με επίστρωση κασσίτερου με θαμπό φινίρισμα SPTE-1 για βιομηχανικές εφαρμογές | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σχήμα:: | Τετράγωνο, ορθογώνιο σχήμα |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Χάλυβας με επίστρωση κασσίτερου με θαμπό φινίρισμα,Λαμαρίνα με επίστρωση κασσίτερου SPTE 1,Βιομηχανική λαμαρίνα με επικάλυψη κασσίτερου |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Ατσάλινο φύλλο με επίστρωση κασσίτερου με ματ φινίρισμα SPTE-1 για βιομηχανικές εφαρμογές |
| Υλικό: | SPCC, MR |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | B(Bright) R(Stone) S(Silver) |
| Χρήση: | Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, βαμμένα δοχεία, κουτί από κασσίτερο |
| Πάχος: | 0.15-0.50mm |
| Σχήμα: | Τετράγωνο, Ορθογώνιο σχήμα |
| Πρότυπο: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Σκληρότητα: | T1-T5, DR9, DR8 |
Ατσάλινο φύλλο με επίστρωση κασσίτερου με ματ φινίρισμα SPTE-1 για βιομηχανικές εφαρμογές
Λευκοσίδηρος προσφέρει αρκετές μοναδικές ιδιότητες που το καθιστούν ένα προτιμώμενο υλικό για συσκευασία:
- Αντοχή στη διάβρωση: Το στρώμα κασσίτερου προστατεύει τον υποκείμενο χάλυβα από τη σκουριά και τις χημικές αντιδράσεις.
- Αντοχή και διαμόρφωση: Μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα δοχεία χωρίς να χάσει την δομική του ακεραιότητα.
- Προστασία φραγμού: Εμποδίζει το οξυγόνο και την υγρασία από το να χαλάσουν τα τρόφιμα και τα ποτά.
- Ανακυκλωσιμότητα: Ο λευκοσίδηρος είναι 100% ανακυκλώσιμος χωρίς να χάνει την ποιότητά του, υποστηρίζοντας τις προσπάθειες βιωσιμότητας.
- Αισθητική: Η γυαλιστερή του επιφάνεια επιτρέπει την υψηλής ποιότητας εκτύπωση και επωνυμία.
Αυτά τα πλεονεκτήματα καθιστούν τον λευκοσίδηρο απαραίτητο σε βιομηχανίες όπως τα τρόφιμα, τα καλλυντικά και τα χημικά.
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση του πελάτη ή σε ρολό |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επίστρωση κασσίτερου | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Πρότυπο | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Φινίρισμα | Stone, Bright, gold lacquered |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και οποιαδήποτε άλλα δοχεία |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
- Κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρεία εξαιρετική εμπειρία με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
- Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ατσάλινο φύλλο με επίστρωση κασσίτερου με ματ φινίρισμα SPTE 1 Βιομηχανικό φύλλο χάλυβα με επικάλυψη κασσίτερου Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντος: Ατσάλινο φύλλο με επίστρωση κασσίτερου με ματ φινίρισμα SPTE-1 για βιομηχανικές εφαρμογές Υλικό: SPCC, MR Φινίρισμα επιφάνειας: ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Ηλεκτρολυτική φέτα από κασσίτερο τροφίμων 0,18 mm - 0,8 mm για κονσέρβες
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.