Afgewerkte met tin beklede staalplaat SPTE 1 Industriële met tin beklede staalplaat
Product Details
| Productnaam:: | Matte afgewerkte, vertinde stalen plaat SPTE-1 voor industriële toepassingen | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
Afgewerkte staalplaat bedekt met tin,Blokken van met tin beklede staal SPTE 1,Platen van industriële staalplaten |
||
Productomschrijving
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Productnaam: | Dull Finish Vertinde Stalen Plaat SPTE-1 voor Industriële Toepassingen |
| Materiaal: | SPCC, MR |
| Oppervlakteafwerking: | B(Helder) R(Steen) S(Zilver) |
| Gebruik: | Metalen verpakkingen, Voedselblikken, Geverfde blikken, Blikken |
| Dikte: | 0.15-0.50mm |
| Vorm: | Vierkant, Rechthoekige Vorm |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid: | T1-T5, DR9, DR8 |
Dull Finish Vertinde Stalen Plaat SPTE-1 voor Industriële Toepassingen
Blik biedt verschillende unieke eigenschappen die het tot een voorkeursmateriaal voor verpakkingen maken:
- Corrosiebestendigheid: De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest en chemische reacties.
- Sterkte en Vormbaarheid: Het kan in verschillende containers worden gevormd zonder structurele integriteit te verliezen.
- Barrièrebescherming: Voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid: Blik is 100% recyclebaar zonder kwaliteitsverlies, wat duurzaamheidsinspanningen ondersteunt.
- Esthetische aantrekkingskracht: Het glanzende oppervlak maakt hoogwaardig printen en branding mogelijk.
Deze voordelen maken blik onmisbaar in industrieën zoals voedsel, cosmetica en chemicaliën.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200mm-1250mm |
| Lengte | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Tin coating | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tin Coating gewicht | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afwerking | Steen, Helder, goud gelakt |
| Toepassing | Chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en alle andere blikken |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Eersteklas kwaliteit en redelijke prijs
- Uitgebreide uitstekende ervaringen met after-sales service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC die de kwaliteit van elk product garandeert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Proefbestelling kan binnen een week worden gedaan
- Monsters kunnen worden verstrekt volgens uw vereisten
Product Highlights
Dull Finish Tin Coated Steel Sheet SPTE 1 Industriële Vertinde Stalen Plaat Productspecificaties Kenmerk Waarde Productnaam: Dull Finish Vertinde Stalen Plaat SPTE-1 voor Industriële Toepassingen Materiaal: SPCC, MR Oppervlakteafwerking: B(Helder) R(Steen) S(Zilver) Gebruik: Metalen verpakkingen, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
Voedingsmiddelenkwaliteit Elektrolytische tinplaat 0,18 mm - 0,8 mm Voor blikken Niet-gecoate staal tinplaat
Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver...
0.2 mm tot 0,8 mm Elektrolytische tinplaat Elektrolytisch voor tin geplatte staal voor aerosolblikken
0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.