Dekoratif Sıcak Soğuk Haddelenmiş 2mm 4mm Kalınlık Galvanizli Çelik Plaka
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Dekoratif Sıcak Soğuk Haddelenmiş 2mm 4mm Kalınlık Galvanizli Çelik Plaka | Seviye:: | SGCC /GX51D |
|---|---|---|---|
| İşleme Hizmeti:: | Kaynak, Delme, Kesme, Bükme | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Çinko kaplama:: | Z30-275g | pul:: | Büyük Orta Küçük Sıfır |
| Örnek:: | Kullanılabilir | Ticari Terim:: | EXW FOB CIF CFR |
| Vurgulamak |
z30 galvanizli çelik levha,SGCC galvanizli çelik levha,z30 26 kalibre galvanizli metal levha |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Dekoratif Sıcak Soğuk Dolaştırılmış 2 mm 4 mm Kalınlığı Galvanizli Çelik Plaka |
| Sınıf | SGCC /GX51D |
| İşleme hizmeti | Kaynak, yumruklama, kesme, bükme |
| Uygulama | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Çinko Kaplama | Z30-275g |
| Spangle | Büyük Orta Küçük Sıfır |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ticaret süresi | EXW FOB CIF CFR |
Dekoratif galvanizli çelik levhalarımız, dayanıklılığı estetik çekiciliğiyle birleştirerek çeşitli endüstriyel uygulamalar için mükemmel korozyon direnci sunuyor.Bu sıcak ve soğuk yuvarlanmış levhalar dekoratif bir bitirme sağlarken yapısal bütünlüğünü korur.
Galvanizli kaplamalar, uzun süreli korozyon koruması sunarken, yine de ağır darbe altında parçalanma ve çatlamalara maruz kalabilirler.Yüzeyde araçla temas halinde aşınma belirtileri görülebilir.
Sıcak daldırma galvanizasyonu, uygun maliyetli korozyon koruması sağlar ve bu çelik levhalar estetik geliştirme, kamuflaj veya güvenlik işareti amaçları da dahil olmak üzere ek faydalar için boyanabilir,Yapının kullanım ömrünü uzatırken.
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Standart | JIS AS EN ASTM |
| Sınıf | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Çinko Kaplama | 30-275 g/m2 |
| Kalınlığı | 0.125mm ila 3.5mm veya özel |
| Genişliği | 600-2000mm veya özel |
| Bobin Ağırlığı | 3 tondan 6 tona kadar |
| Bobin kimliği | 508mm veya 610mm |
| Yüzey Tedavisi | Yağsız, kuru, kromat pasif, kromat pasif olmayan |
| Spangle | Normal Spangle, Minimum Spangle, Büyük Spangle, Sıfır Spangle |
| Teslim Zamanı | 7-15 gün |
- Makul fiyatlarla kaliteli ürünler
- Mükemmel satış sonrası hizmetle geniş deneyim
- Her üretim aşamasında sıkı kalite kontrolü
- Güvenli nakliyeyi sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emirleri bir hafta içinde tamamlandı.
- İsteğe bağlı olarak özel örnekler
Ürün Özellikleri
Dekoratif Sıcak Soğuk Dolaştırılmış 2 mm 4 mm Kalınlığı Galvanizli Çelik Plaka Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Dekoratif Sıcak Soğuk Dolaştırılmış 2 mm 4 mm Kalınlığı Galvanizli Çelik Plaka Sınıf SGCC /GX51D İşleme hizmeti Kaynak, yumruklama, kesme, bükme Uygulama Metal ambalaj, yiyecek ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.