Διακοσμητική Γαλβανισμένη Χαλυβδοπλάκα 2mm 4mm Πάχους, Εν θερμώ και εν ψυχρώ Έλασης
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Διακοσμητική Γαλβανισμένη Χαλυβδοπλάκα 2mm 4mm Πάχους, Εν θερμώ και εν ψυχρώ Έλασης | Αξία:: | SGCC /GX51D |
|---|---|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Συγκόλληση, διάτρηση, κοπή, κάμψη | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | Z30-275g | πούλια:: | Μεγάλο μέσο μικρό μηδέν |
| Δείγμα:: | Διαθέσιμο | Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής:: | EXW FOB CIF CFR |
| Επισημαίνω |
γαλβανισμένη λαμαρίνα χάλυβα z30,SGCC πλακέτα από γαλβανισμένο χάλυβα,γαλβανισμένη λαμαρίνα z30 26 gauge |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Διακοσμητική Γαλβανισμένη Πλάκα Χάλυβα 2mm 4mm Πάχους, Ελασμένη εν θερμώ και εν ψυχρώ |
| Βαθμός | SGCC /GX51D |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας | Συγκόλληση, Διάτρηση, Κοπή, Κάμψη |
| Εφαρμογή | Μεταλλικές Συσκευασίες, Κονσέρβες Τροφίμων, Βαμμένα Κονσερβοκούτια, Λευκοσιδηρά Κουτιά |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | Z30-275g |
| Spangle | Μεγάλο, Μεσαίο, Μικρό, Μηδέν |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Όρος Εμπορίου | EXW Fob CIF CFR |
Οι διακοσμητικές γαλβανισμένες χαλύβδινες πλάκες μας συνδυάζουν την ανθεκτικότητα με την αισθητική, προσφέροντας εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές. Διαθέσιμες σε πάχη 2mm και 4mm, αυτές οι πλάκες θερμής και ψυχρής έλασης διατηρούν τη δομική ακεραιότητα, παρέχοντας παράλληλα ένα διακοσμητικό φινίρισμα.
Ενώ οι γαλβανισμένες επιστρώσεις προσφέρουν μακροχρόνια προστασία από τη διάβρωση, μπορεί ακόμα να παρουσιάσουν θραύση και ρωγμές υπό έντονη κρούση. Για παράδειγμα, όταν χρησιμοποιούνται σε προστατευτικές κολώνες, η επιφάνεια μπορεί να δείξει σημάδια φθοράς από την επαφή με οχήματα.
Η γαλβανισμένη εν θερμώ διαδικασία παρέχει οικονομικά αποδοτική προστασία από τη διάβρωση και αυτές οι χαλύβδινες πλάκες μπορούν να βαφτούν για πρόσθετα οφέλη, όπως αισθητική βελτίωση, καμουφλάζ ή σήμανση ασφαλείας, ενώ παράλληλα παρατείνουν τη διάρκεια ζωής της κατασκευής.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS AS EN ASTM |
| Βαθμός | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | 30-275g/m² |
| Πάχος | 0.125mm έως 3.5mm ή προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 600-2000mm ή προσαρμοσμένο |
| Βάρος Πηνίου | 3 τόνοι έως 6 τόνοι |
| ID Πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Unoil, Dry, Chromate Passivated, Non-chromate Passivated |
| Spangle | Κανονικό Spangle, Ελάχιστο Spangle, Μεγάλο Spangle, Μηδενικό Spangle |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-15 ημέρες |
- Προϊόντα κορυφαίας ποιότητας σε λογικές τιμές
- Εκτεταμένη εμπειρία με άριστη εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Αυστηρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές παραγγελίες ολοκληρώθηκαν εντός μίας εβδομάδας
- Προσαρμοσμένα δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Διακοσμητική Γαλβανισμένη Πλάκα Χάλυβα 2mm 4mm Πάχους, Ελασμένη εν θερμώ και εν ψυχρώ Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντος Διακοσμητική Γαλβανισμένη Πλάκα Χάλυβα 2mm 4mm Πάχους, Ελασμένη εν θερμώ και εν ψυχρώ Βαθμός SGCC /GX51D Υπηρεσία Επεξεργασίας Συγκόλληση, Διάτρηση, Κοπή, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.