Decoratieve warm-koudgewalste 2 mm 4 mm dikte gegalvaniseerde stalen plaat
Productdetails
| Productnaam:: | Decoratieve warm-koudgewalste 2 mm 4 mm dikte gegalvaniseerde stalen plaat | Kwaliteit:: | SGCC/GX51D |
|---|---|---|---|
| Processing Service:: | Lassen, ponsen, snijden, buigen | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Zinkdeklaag:: | Z30-275g | lovertje:: | Grote Middelgrote Kleine Nul |
| Monster:: | Beschikbaar | Handelstermijn:: | EXW FOB CIF CFR |
| Markeren |
z30 gegalvaniseerde stalen plaat,SGCC gegalvaniseerd staalplaat,z30 26 gauge gegalvaniseerd plaatstaal |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Decoratieve koude rolled 2 mm 4 mm dikte gegalvaniseerde stalen plaat |
| Cijfer | SGCC /GX51D |
| Verwerkingsservice | Lassen, ponsen, snijden, buigen |
| Sollicitatie | Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, tin blikje doos |
| Zinkcoating | Z30-275G |
| Lovertje | Big Medium Small Zero |
| Steekproef | Beschikbaar |
| Handelstermijn | Exw FOB CIF CFR |
Onze decoratieve gegalvaniseerde stalen platen combineren duurzaamheid met esthetische aantrekkingskracht en bieden uitstekende corrosieweerstand voor verschillende industriële toepassingen. Deze warme en koudgerolde platen verkrijgbaar in 2 mm en 4 mm diktes, behouden de structurele integriteit en bieden een decoratieve afwerking.
Hoewel gegalvaniseerde coatings langdurige corrosiebescherming bieden, kunnen ze nog steeds onder zware impact afbrokkelen en kraken. Bijvoorbeeld, wanneer gebruikt op beschermende bollards, kan het oppervlak tekenen van slijtage van voertuigcontact vertonen.
Hot Dip Galvanising biedt kosteneffectieve corrosiebescherming, en deze stalen platen kunnen worden geschilderd voor extra voordelen, waaronder esthetische verbetering, camouflage of veiligheidsdoeleinden, terwijl de levensduur van de structuur wordt verlengd.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Standaard | Jis als en astm |
| Cijfer | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Zinkcoating | 30-275 g/m² |
| Dikte | 0,125 mm tot 3,5 mm of aangepast |
| Breedte | 600-2000 mm of aangepast |
| Spoelgewicht | 3 ton tot 6 ton |
| Spoel -ID | 508 mm of 610 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Unolie, droog, chromaat gepassiveerd, niet-chromaat gepassiveerd |
| Lovertje | Regelmatige spangle, minimale spangle, grote spangle, nul spangle |
| Levertijd | 7-15 dagen |
- Producten van topkwaliteit tegen redelijke prijzen
- Uitgebreide ervaring met uitstekende after-sale-service
- Strikte kwaliteitscontrole bij elke productiefase
- Professionele verpakkingsteams die veilig transport zorgen voor veilig transport
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Aangepaste voorbeelden beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
Decoratieve koude rolled 2 mm 4 mm dikte gegalvaniseerde stalen plaat Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Decoratieve koude rolled 2 mm 4 mm dikte gegalvaniseerde stalen plaat Cijfer SGCC /GX51D Verwerkingsservice Lassen, ponsen, snijden, buigen Sollicitatie Metalen verpakking, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.