20mm - 600mm Galvalume Steel Coil AZ120 HD Powłoka dachowa
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Galvalume Steel Coil AZ120 20-600mm HD powłoka do dachu | Materiał podstawowy: | Stal walcowana na zimno (DX51D, DX52D, itp.) |
|---|---|---|---|
| Gęstość powłoki tylnej: | 5-20 μm | Rodzaj powłoki: | 55% stop aluminium-zinc (galvalume) |
| Usługa przetwarzania:: | Spawanie, wykrawanie, cięcie, gięcie, odwijanie | Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty |
| Standardowy:: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS | Szerokość: | 600 mm – 1500 mm |
| Wykończenie powierzchni: | Gładki, plangał, wytłoczony | Zastosowanie: | Arkusze dachowe, domowe urządzenie elektryczne |
| Podkreślić |
20 mm Galvalume Steel Coil,600 mm Galvalume Steel Coil AZ120,Włókna z żeliwa lub stali |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Materiał podstawowy | Stalowa stal na zimno (DX51D, DX52D itp.) |
| Grubość powlekana pleców | 5-20 μm |
| Typ powłoki | 55% stop aluminium-zinc (galvalume) |
| Usługa przetwarzania | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Obróbka powierzchniowa | Pokryty |
| Standard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| Szerokość | 600 mm - 1500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, plangał, wytłoczony |
| Aplikacja | Arkusze dachowe, domowe urządzenie elektryczne |
| Parametr | Bliższe dane |
|---|---|
| Typ powłoki | 55% stop aluminium-zinc (galvalume) |
| Materiał podstawowy | Stalowa stal na zimno (DX51D, DX52D itp.) |
| Powłoka | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| Grubość | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Szerokość | 600 mm - 1500 mm |
| Wykończenie powierzchni | Gładki, plangał, wytłoczony |
| Hartować | T1-T5 (miękki do twardego) |
| Dostępne powłoki | PE (poliester), PVDF, SMP (dla zwiększonej odporności na pogodę) |
Najważniejsze cechy produktu
Galvalume Steel Cewka AZ120 20-600 mm HD powłoka na pokrycie dachowe Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Materiał podstawowy Stalowa stal na zimno (DX51D, DX52D itp.) Grubość powlekana pleców 5-20 μm Typ powłoki 55% stop aluminium-zinc (galvalume) Usługa przetwarzania Spawanie, uderzenie, cięcie, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.