20mm - 600mm Galvalume Steel Coil AZ120 HD پوشش سقف گالوالوم
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | Coil Steel Galvalume Coil AZ120 20-600mm HD برای بام | مواد پایه: | فولادی سرد (DX51D، DX52D و غیره) |
|---|---|---|---|
| ضخامت پوشش پشت: | 5-20μm | نوع پوشش: | 55 ٪ آلیاژ آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| خدمات پردازش:: | جوشاندن، ضربه زدن، برش، خم کردن، پاک کردن | درمان سطحی:: | روکش شده |
| استاندارد:: | AiSi، ASTM، bs، DIN، GB، JIS | عرض: | 600mm 1500mm |
| پوشش سطح: | صاف ، اسفنگ ، برجسته | درخواست: | ورق های بام ، لوازم خانگی خانگی |
| برجسته کردن |
طناب فولادی 20 میلی متری Galvalume,600 میلی متری از فلز گالولوم AZ120,سقف گالوالوم برهنه,600mm Galvalume Steel Coil AZ120,Roofing bare galvalume coil |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| مواد پایه | فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D و غیره) |
| ضخامت پوشش پشت | 5-20μm |
| نوع پوشش | آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| خدمات پردازش | جوشکاری، پانچ، برش، خم شدن، باز کردن کویل |
| تصفیه سطح | پوشش داده شده |
| استاندارد | AiSi, ASTM, Bs, DIN, GB, JIS |
| عرض | 600mm – 1500mm |
| پایان سطح | صاف، پولک دار، برجسته |
| کاربرد | ورق های سقف، لوازم خانگی برقی |
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| نوع پوشش | آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) |
| مواد پایه | فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D و غیره) |
| وزن پوشش | AZ60-AZ180 (60-180 g/m²) |
| ضخامت | 0.3mm - 3.0mm |
| عرض | 600mm - 1500mm |
| پایان سطح | صاف، پولک دار، برجسته |
| تمپر | T1-T5 (نرم تا سخت) |
| پوشش های موجود | PE (پلی استر)، PVDF، SMP (برای مقاومت در برابر آب و هوا) |
نکات برجسته محصول
کویل فولادی گالوالوم AZ120 20-600mm پوشش HD برای سقف مشخصات محصول ویژگی مقدار مواد پایه فولاد نورد سرد (DX51D, DX52D و غیره) ضخامت پوشش پشت 5-20μm نوع پوشش آلیاژ 55% آلومینیوم-روی (گالوالوم) خدمات پردازش جوشکاری، پانچ، برش، خم شدن، باز کردن کویل تصفیه سطح پوشش داده شده استاندارد AiSi, ASTM, Bs, DIN, ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.