Gorąco poligonowana cejkowa cejkowana cejkowana tablica cynkowa 1250 mm
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Blacha stalowa ocynkowana ogniowo, malowana, ocynkowana 1250 mm | Szerokość:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor | Obróbka powierzchniowa:: | Pokryty |
| Powierzchnia: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | Usługa przetwarzania: | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Zastosowanie: | Budynek \ Construction \ Roofing \ faliste | Obsługa powierzchni: | Pokryty |
| Szczegóły pakowania:: | Dostosowane opakowanie | ||
| Podkreślić |
Wyroby z tworzyw sztucznych,z tworzyw sztucznych,z galwanizowanej arkuszy cynkowej 1250 mm |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Gorąco pocieranie galwanizowane, wstępnie malowane blachy stalowe, cewkowane cynkiem, 1250 mm |
| Szerokość | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Kolor | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/kolor RAL |
| Obsługa powierzchni | O masie przekroju |
| Powierzchnia z cynkiem | Z80,Z100,AZ100,AZ120,AZ150 |
| Usługa przetwarzania | Włókno, cienie, cięcie, gięcie, odwijanie |
| Zastosowanie | Budownictwo/Budownictwo/Szczelony dach |
| Szczegóły opakowania | Opakowanie na zamówienie |
Kolorowa cewka pokryta ma lekką, piękną i dobrą odporność na korozję i może być bezpośrednio przetwarzana.głównie stosowane w reklamie, budownictwa, urządzeń domowych, urządzeń elektrycznych, mebli i transportu.
Z galwanizowanej stali często stosuje się ją do zastosowań dachowych, ze względu na odporność na działanie pogody.Walcowana cebula stalowa może być stosowana na zewnątrz ze względu na naturalną zdolność do uniknięcia rdzy lub korozjiSama cewka jest zwykle dostępna w różnych wymiarach.
| Nazwa produktu | Węzeł stalowy z galwanizowanej stali |
| Klasa | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Okres płatności | 30% T/T jako depozyt, 70% saldo |
| Obsługa powierzchni | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 10 kg |
| Powierzchniowa powłoka | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Powierzchnia z cynkiem | 30 g do 275 g/m2 |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Gęstość | 0.18-2.0 mm. |
| Szerokość | 800~1250 mm |
| Kolor | Wszystkie kody RAL lub jako próbka klienta |
| Długość | Węzeł lub na żądanie klienta |
| Szczegóły opakowania | Papier wodoodporny+folia z tworzyw sztucznych+opakowanie żelazne+płyty lub na żądanie klienta |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces będzie kontrolowany przez odpowiedzialny QC, który zapewnia jakość każdego produktu.
- Profesjonalne zespoły pakowania, które trzymają każde pakowanie bezpiecznie.
- Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu tygodnia.
- Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Gorąco poligonowana cejkowa cejkowana cejkowana tablica cynkowa 1250 mm Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Gorąco pocieranie galwanizowane, wstępnie malowane blachy stalowe, cewkowane cynkiem, 1250 mm Szerokość 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm Kolor Czerwony/niebieski/zielony/czarny/bia...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.