طومار فولادی گالوانیزه شده گرم پیش رنگ زینک گالوانیزه 1250mm
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | ورق فولادی گالوانیزه گرم با پوشش روی 1250 میلی متری | عرض:: | 600mm-1250mm، 800-1250mm |
|---|---|---|---|
| رنگ: | رنگ قرمز/آبی/سبز/سیاه/سفید/خاکستری/RAL | درمان سطحی:: | روکش شده |
| پوشش روی: | Z80 ، Z100 ، AZ100 ، AZ120 ، AZ150 | خدمات پردازش: | جوشکاری ، مشت زدن ، برش ، خم شدن ، خنثی کردن |
| درخواست: | ساختمان \ ساخت \ بام \ راه راه | درمان سطح: | روکش شده |
| جزئیات بسته بندی:: | بسته بندی سفارشی | ||
| برجسته کردن |
ورق زنک گالوانیزه از پیش رنگ شده,ورق زنک گالوانیزه 1250mm,ورق پی پی جی ای پیش رنگ شده,galvanized zinc sheet 1250mm,prepainted ppgi coil sheet |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصولات | کویل ورق فولادی رنگ شده گالوانیزه گرم با پوشش روی 1250 میلیمتر |
| عرض | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
| رنگ | قرمز/آبی/سبز/مشکی/سفید/خاکستری/رنگ RAL |
| تصفیه سطح | پوشش داده شده |
| پوشش روی | Z80,Z100,AZ100,AZ120,AZ150 |
| خدمات پردازش | جوشکاری، پانچ، برش، خم شدن، باز کردن کویل |
| کاربرد | ساختمان/ساخت و ساز/سقف/شیاردار |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی سفارشی |
کویل رنگی دارای عملکرد سبک، زیبا و ضد خوردگی خوب است و می تواند مستقیماً پردازش شود. رنگ به طور کلی به خاکستری و سفید، آبی دریایی، قرمز آجری تقسیم می شود که عمدتاً در تبلیغات، ساخت و ساز، لوازم خانگی، لوازم الکتریکی، مبلمان و صنعت حمل و نقل استفاده می شود.
کویل فولادی گالوانیزه اغلب برای کاربردهای سقف استفاده می شود، به لطف پوشش مقاوم در برابر آب و هوا. کویل فولادی گالوانیزه را می توان در خارج از منزل استفاده کرد زیرا به طور طبیعی از زنگ زدگی یا خوردگی جلوگیری می کند. خود کویل معمولاً در ابعاد مختلف موجود است.
| نام محصولات | کویل فولادی گالوانیزه رنگ شده |
| درجه | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| مدت پرداخت | 30٪ T/T به عنوان سپرده، 70٪ موجودی |
| تصفیه سطح | پوشش داده شده/گالوانیزه رنگ شده |
| پوشش سطح | PE, SMP, ADP, PVDF |
| پوشش روی | 30g تا 275g/㎡ |
| وزن کویل | 3-8 تن |
| ضخامت | 0.18-2.0mm |
| عرض | 800~1250mm |
| رنگ | تمام کد RAL یا به عنوان نمونه مشتری |
| طول | کویل یا به درخواست مشتری |
| جزئیات بسته بندی | کاغذ ضد آب + فیلم پلاستیکی + بسته بندی آهنی + بسته بندی یا طبق درخواست مشتری |
| زمان تحویل | 15-25 روز پس از دریافت سپرده |
- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربیات عالی گسترده با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی می شود که کیفیت هر محصول را تضمین می کند
- تیم های بسته بندی حرفه ای که هر بسته بندی را ایمن نگه می دارند
- سفارش آزمایشی را می توان در یک هفته انجام داد
- نمونه ها را می توان به عنوان نیاز شما ارائه داد
نکات برجسته محصول
کویل فولادی گالوانیزه گرم با رنگ آمیزی شده ورق روی 1250 میلیمتر مشخصات محصول ویژگی مقدار نام محصولات کویل ورق فولادی رنگ شده گالوانیزه گرم با پوشش روی 1250 میلیمتر عرض 600mm-1250mm, 800~1250mm رنگ قرمز/آبی/سبز/مشکی/سفید/خاکستری/رنگ RAL تصفیه سطح پوشش داده شده پوشش روی Z80,Z100,AZ100,AZ120,AZ150 خد...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.