DX51D gegalvaniseerde spoel 0,12-6,00 mm Dikte Hoge glans
Productdetails
| Productnaam:: | DX51D gegalvaniseerde spoel | Handelsmerk: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Breedte:: | Meer dan 50 mm tot 1010 mm (tolerantie -0/+3 mm) | Dikte:: | 0.12-6.00mm, of op vraag van de klant |
| Type of Coating:: | Warm gedompeld gegalvaniseerd staal ((HDGI) | Zinkdeklaag:: | 30-275g/m2 |
| Oppervlakstructuur:: | Normale spangelcoating (NS), geminimaliseerde spangelcoating (MS), spangelvrij (FS) | Pakket: | Waterdicht papier is de binnenverpakking, gegalvaniseerd staal of gecoate stalen plaat is de buitenv |
| Exportmarkt: | Europa, Afrika, Centraal-Azië, Zuidoost-Azië, Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika, enz. | ||
| Markeren |
DX51D gegalvaniseerde spoel,Gegalvaniseerde spoel 0,12 mm |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | ASTM A653 Z120 GI-spoel 1.0 mm Spangle-vrij |
| Handelsmerk | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Breedte | Meer dan 50 mm tot 1010 mm (toleranties -0/+3 mm) |
| Dikte | 0.12-6.00 mm, of op vraag van de klant |
| Type coating | Warm gedompeld gegalvaniseerd staal (HDGI) |
| Zinkcoating | 30-275 g/m2 |
| Oppervlakstructuur | Normale spangelcoating (NS), geminimaliseerde spangelcoating (MS), spangelvrij (FS) |
| Pakket | Waterdicht papier is de binnenkant verpakking, gegalvaniseerd staal of bekleed staalplaat is de buitenverpakking, zijdelingse beveiliging plaat, dan verpakt door zeven stalen riem, of volgens de eisen van de klant |
| Exportmarkt | Europa, Afrika, Centraal-Azië, Zuidoost-Azië, Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika, enz. |
Gegalvaniseerde spoel, de dunne stalen plaat wordt ondergedompeld in de gesmolten zink tank, zodat het oppervlak hecht aan een laag van zink dunne stalen plaat.Dat is...De gewalste staalplaat wordt doorlopend ondergedompeld in de plating tank met gesmolten zink om gegalvaniseerd staalplaat te maken.maar onmiddellijk nadat de tank is verwarmd tot ongeveer 500 ° CDeze gegalvaniseerde spoel heeft een goede kleefbaarheid en lasbaarheid.
- Esthetiek:Het oppervlak heeft een heldere metalen textuur die de uiterlijke kwaliteit verbetert en kan worden verwerkt met verschillende patronen.
- Corrosiebestendigheid:De zinklaag fungeert als offeranode en beschermt het staal tegen corrosie.
- Verwerkingsprestaties:Gemakkelijk te snijden, buigen en te vormen volgens de ontwerpvereisten.
- Bouw:Meestal gebruikt in daken en muren van gebouwen.
- Vervaardiging van machines:Biedt een uitstekende bescherming voor de schalen van machines.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Standaard | ASTM, EN, JIS, GB |
| Graad | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH-reeksen; of op vraag van de klant |
| Dikte | 0.10-2 mm (aanpasbaar) |
| Breedte | 600 mm-1500 mm (aanpasbaar) |
| Oppervlaktebehandeling | Passivatie, olieverf, lakverzegeling, fosfatering, onbehandeld |
| Oppervlakte | Regelmatige spange, geminimaliseerde spange, helder |
| Gewicht van de spoel | 2-15 ton per spoel |
| Toepassing | Bouw van structuren, stalen roosters, gereedschap |

- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door kwaliteitscontrole
- Professionele verpakkingsteams
- Voltooiing van de proefopdracht binnen een week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
DX51D gegalvaniseerde spoel Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam ASTM A653 Z120 GI-spoel 1.0 mm Spangle-vrij Handelsmerk DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z Breedte Meer dan 50 mm tot 1010 mm (toleranties -0...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.