DX51D Ζυγισμένη τροχιά 0,12-6,00 mm Δυνατότητα υψηλής λάμψης
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Όνομα προϊόντος:: | DX51D Ζυγισμένη τροχιά | Εμπορικό σήμα: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Πλάτος:: | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) | Πάχος:: | 0.126.00mm, ή απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης:: | Χάλυβας θερμής έλξης (HDGI) | Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | 30-275g/m2 |
| Δομή επιφάνειας:: | Κανονική επικάλυψη spangle (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη spangle (MS), χωρίς spangle (FS) | Πακέτο: | Το αδιάβροχο χαρτί είναι η εσωτερική συσκευασία, ο γαλβανισμένος χάλυβας ή το φύλλο χάλυβα με επίστρ |
| Εξαγωγική αγορά: | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. | ||
| Επισημαίνω |
DX51D Ζυγισμένη τροχιά,Ζυγισμένη τροχιά 0,12 mm |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | ASTM A653 Z120 GI Πηνίο 1.0mm Χωρίς κρυστάλλους |
| Εμπορικό σήμα | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Πλάτος | Πάνω από 50mm-1010mm (ανοχή -0/+3 Mm) |
| Πάχος | 0.12-6.00mm, ή σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης | Γαλβανισμένος χάλυβας εν θερμώ (HDGI) |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Επιφανειακή δομή | Κανονική επίστρωση κρυστάλλων (NS), επίστρωση ελαχιστοποιημένων κρυστάλλων (MS), χωρίς κρυστάλλους (FS) |
| Συσκευασία | Αδιάβροχο χαρτί ως εσωτερική συσκευασία, γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα ή επικαλυμμένο φύλλο χάλυβα ως εξωτερική συσκευασία, πλευρική πλάκα προστασίας, στη συνέχεια τυλιγμένο με επτά χαλύβδινες ζώνες, ή σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Αγορά εξαγωγής | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική, κ.λπ. |
Γαλβανισμένο πηνίο, η λεπτή χαλύβδινη πλάκα βυθίζεται σε δεξαμενή λιωμένου ψευδαργύρου, έτσι ώστε η επιφάνειά της να προσκολλάται σε ένα στρώμα λεπτής χαλύβδινης πλάκας ψευδαργύρου. Παράγεται κυρίως με συνεχή διαδικασία γαλβανισμού, δηλαδή, η κυλινδρωμένη χαλύβδινη πλάκα βυθίζεται συνεχώς στη δεξαμενή επιμετάλλωσης με λιωμένο ψευδάργυρο για να κατασκευαστεί γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα. Γαλβανισμένο φύλλο χάλυβα κράματος. Αυτή η χαλύβδινη πλάκα κατασκευάζεται επίσης με εν θερμώ εμβάπτιση, αλλά αμέσως μετά τη θέρμανση της δεξαμενής σε περίπου 500 ° C, έτσι ώστε να δημιουργείται επίστρωση κράματος ψευδαργύρου και σιδήρου. Αυτό το γαλβανισμένο πηνίο έχει καλή πρόσφυση επίστρωσης και συγκολλησιμότητα.
- Αισθητική: Η επιφάνεια έχει φωτεινή μεταλλική υφή που βελτιώνει την ποιότητα εμφάνισης και μπορεί να επεξεργαστεί με διάφορα σχέδια.
- Αντοχή στη διάβρωση: Το στρώμα ψευδαργύρου λειτουργεί ως θυσιαζόμενη άνοδος, προστατεύοντας τον χάλυβα από τη διάβρωση.
- Επιδόσεις επεξεργασίας: Εύκολο στην κοπή, την κάμψη και τη διαμόρφωση σύμφωνα με τις απαιτήσεις σχεδιασμού.
- Κατασκευή: Χρησιμοποιείται συνήθως σε στέγες και τοίχους κτιρίων.
- Κατασκευή μηχανημάτων: Παρέχει εξαιρετική προστασία για τα περιβλήματα προϊόντων μηχανημάτων.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM, EN, JIS, GB |
| Βαθμός | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH σειρά; ή σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Πάχος | 0.10-2mm (προσαρμόσιμο) |
| Πλάτος | 600mm-1500mm (προσαρμόσιμο) |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Παθητικοποίηση, Λίπανση, Σφράγιση βερνικιού, Φωσφάτωση, Ανεπεξέργαστο |
| Επιφάνεια | Κανονικοί κρύσταλλοι, ελαχιστοποιημένοι κρύσταλλοι, λαμπερό |
| Βάρος πηνίου | 2-15 μετρικοί τόνοι ανά πηνίο |
| Εφαρμογή | Δομικές κατασκευές, σχάρες χάλυβα, εργαλεία |

- Άριστη ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρεία εξαιρετική εμπειρία με εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από ποιοτικό έλεγχο
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας
- Ολοκλήρωση δοκιμαστικής παραγγελίας εντός μίας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Γαλβανισμένο πηνίο DX51D Προδιαγραφές προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα προϊόντος ASTM A653 Z120 GI Πηνίο 1.0mm Χωρίς κρυστάλλους Εμπορικό σήμα DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z Πλάτος Πάνω από 50mm-1010mm (ανοχή -0/+3 ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.