UV-bescherming SGCC gegalvaniseerde staalrol weerbestendig
Productdetails
| Productnaam:: | SGCC Gegalvaniseerde Staalrol | Handelsmerk: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Breedte:: | Meer dan 50 mm tot 1010 mm (tolerantie -0/+3 mm) | Dikte:: | 0.12-6.00mm, of op vraag van de klant |
| Type of Coating:: | Warm gedompeld gegalvaniseerd staal ((HDGI) | Zinkdeklaag:: | 30-275g/m2 |
| Oppervlakstructuur:: | Normale spangelcoating (NS), geminimaliseerde spangelcoating (MS), spangelvrij (FS) | Pakket: | Waterdicht papier is de binnenverpakking, gegalvaniseerd staal of gecoate stalen plaat is de buitenv |
| Exportmarkt: | Europa, Afrika, Centraal-Azië, Zuidoost-Azië, Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika, enz. | ||
| Markeren |
SGCC Gegalvaniseerde Staalrol,UV-bescherming gegalvaniseerde staalrol,met een breedte van niet meer dan 50 mm |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | ASTM A653 Z120 GI Spoel 1.0mm Spangle-vrij |
| Merk | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Breedte | Boven 50mm-1010mm (tolerantie -0/+3 Mm) |
| Dikte | 0.12-6.00mm, of volgens klantvereiste |
| Type coating | Warm Verzinkt Staal (HDGI) |
| Zinklaag | 30-275g/m2 |
| Oppervlaktestructuur | Normale spangle coating (NS), geminimaliseerde spangle coating (MS), spangle-vrij (FS) |
| Verpakking | Waterdicht papier is binnenverpakking, verzinkt staal of gecoate staalplaat is buitenverpakking, zijbeschermingsplaat, vervolgens verpakt met zeven stalen banden, of volgens klantvereiste |
| Exportmarkt | Europa, Afrika, Centraal-Azië, Zuidoost-Azië, Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika, etc. |
Verzinkte spoel, de dunne staalplaat wordt ondergedompeld in de gesmolten zinktank, zodat het oppervlak een laag zink dunne staalplaat hecht. Het wordt voornamelijk geproduceerd door continu verzinkproces, dat wil zeggen, de gerolde staalplaat wordt continu ondergedompeld in de platingtank met gesmolten zink om verzinkte staalplaat te maken. Gelegeerde verzinkte staalplaat. Deze staalplaat wordt ook gemaakt door warm onderdompelen, maar onmiddellijk na de tank wordt verwarmd tot ongeveer 500 ° C, zodat het een legeringscoating van zink en ijzer genereert. Deze verzinkte spoel heeft een goede coatinghechting en lasbaarheid.
- Esthetiek: Het oppervlak heeft een heldere metaaltextuur die de uiterlijke kwaliteit verbetert en kan worden verwerkt met verschillende patronen.
- Corrosiebestendigheid: De zinklaag fungeert als een offeranode en beschermt het staal tegen corrosie.
- Verwerkingsprestaties: Gemakkelijk te snijden, te buigen en te vormen volgens ontwerpvereisten.
- Bouw: Veel gebruikt in daken en muren van gebouwen.
- Machinefabricage: Biedt uitstekende bescherming voor behuizingen van machineproducten.
| Parameter | Details |
|---|---|
| Standaard | ASTM, EN, JIS, GB |
| Kwaliteit | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH series; of volgens klantvereiste |
| Dikte | 0.10-2mm (aanpasbaar) |
| Breedte | 600mm-1500mm (aanpasbaar) |
| Oppervlaktebehandeling | Passivering, Olieën, Lakafdichting, Fosfateren, Ong behandeld |
| Oppervlak | Reguliere spangle, geminimaliseerde spangle, helder |
| Spoelgewicht | 2-15 metrische ton per spoel |
| Toepassing | Structurele bouw, staalrooster, gereedschappen |

- Eersteklas kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sales service
- Elk proces gecontroleerd door kwaliteitscontrole
- Professionele verpakkingsteams
- Proefbestelling voltooid binnen een week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
SGCC Verzinkte Staalplaat Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam ASTM A653 Z120 GI Spoel 1.0mm Spangle-vrij Merk DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z Breedte Boven 50mm-1010mm (tolerantie -0/+3 Mm) Dikte 0.12-6...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.