حفاظت از UV SGCC سیم پیچ فولاد گالوانیزه مقاوم در برابر آب و هوا
جزئیات محصول
| نام محصول:: | سیم پیچ فولادی گالوانیزه SGCC | علامت تجاری: | DC51D+Z، DC52D+Z،DC53D+Z،DC54D+Z،S220GD+Z،S250GD+Z،S80GD+Z،S320GD+Z،S350GD+Z،S400GD+Z،S500GD+GD+Z،S5 |
|---|---|---|---|
| عرض:: | بالاتر از 50mm -1010mm (تحمل -0/+3 میلی متر) | ضخامت:: | 0.12-6.00 میلی متر، یا نیاز مشتری |
| نوع پوشش:: | فولاد گالوانیزه گرم گرم (HDGI) | پوشش روی:: | 30-275g/m2 |
| ساختار سطح:: | پوشش معمولی اسپنگل (NS)، پوشش اسپنگل به حداقل (MS)، بدون اسپنگل (FS) | بسته: | کاغذ ضد آب بسته بندی داخلی ، استیل گالوانیزه یا ورق فولادی روکش شده بسته بندی بیرونی ، صفحه نگهبان ج |
| بازار صادراتی: | اروپا ، آفریقا ، آسیای میانه ، آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه ، آمریکای جنوبی ، آمریکای شمالی و غیره | ||
| برجسته کردن |
سیم پیچ فولادی گالوانیزه SGCC,محافظ UV گالوانیزه فولاد کویل,سیم پیچ فولاد گالوانیزه مقاوم به آب و هوا,UV Protection Galvanized Steel Coil,Weather Resistant Galvanized Steel Coil |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | ASTM A653 Z120 GI Coil 1.0mm بدون اسپنگل |
| علامت تجاری | DC51D+Z، DC52D+Z، DC53D+Z، DC54D+Z، S220GD+Z، S250GD+Z، S80GD+Z، S320GD+Z، S350GD+Z، S400GD+Z، S500GD+Z، S550GD+Z |
| عرض | بالاتر از 50mm-1010mm (تواریخ -0/+3mm) |
| ضخامت | 0.12-6.00mm، یا نیاز مشتری |
| نوع پوشش | فولاد گالوانیزه گرم (HDGI) |
| پوشش روی | 30 تا 275 گرم در متر مربع |
| ساختار سطحی | پوشش اسپانگل طبیعی (NS) ، پوشش اسپانگل حداقل (MS) ، بدون اسپانگل (FS) |
| بسته بندی | کاغذ ضد آب بسته بندی داخلی است، فولاد گالوانیزه یا ورق فولاد پوشش بسته بندی بیرونی، صفحه محافظ جانبی است، سپس با هفت کمربند فولاد پیچیده، و یا با توجه به نیاز مشتری |
| بازار صادرات | اروپا، آفریقا، آسیای مرکزی، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، آمریکای جنوبی، آمریکای شمالی و غیره |
سیم پیچ گالوانیزه، صفحه فلزی نازک در مخزن روی ذوب شده غوطه ور می شود، به طوری که سطح آن به یک لایه از صفحه فلزی نازک روی ذوب متصل می شود.اينه، صفحه فولادی رول شده به طور مداوم در مخزن پوشش با روی ذوب شده غوطه ور می شود تا صفحه فولادی گالوانیزه تولید شود. صفحه فولادی گالوانیزه آلیاژ شده. این صفحه فولادی نیز با غوطه ور شدن گرم ساخته می شود،اما بلافاصله بعد از آن که مخزن به حدود 500 درجه سانتیگراد گرم می شوداین سیم پیچ گالوانیزه چسبندگی و جوش پذیری خوبی دارد.
- زیبایی شناسی:سطح دارای بافت فلزی روشن است که کیفیت ظاهر را افزایش می دهد و می تواند با الگوهای مختلف پردازش شود.
- مقاومت در برابر خوردگی:لایه روی به عنوان یک آنود قربانی عمل می کند و از فولاد در برابر خوردگی محافظت می کند.
- عملکرد پردازش:آسان برای برش، خم و شکل بر اساس الزامات طراحی.
- ساخت و ساز:معمولاً در سقف ها و دیوارهای ساختمان ها استفاده می شود.
- تولید ماشین آلات:محافظت عالی از پوسته های محصولات ماشین آلات را فراهم می کند.
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| استاندارد | ASTM، EN، JIS، GB |
| درجه | Dx51D، Dx52D، Dx53D، DX54D، S220GD، S250GD، S280GD، S350GD، S550GD؛ سری SGCC، SGHC، SGCH؛ یا نیاز مشتری |
| ضخامت | 0.10-2mm (تخصیص می شود) |
| عرض | 600mm-1500mm (قابل سفارشی سازی) |
| درمان سطح | پاسیویشن، روغن، مهر و موم لاک، فوسفات، بدون درمان |
| سطح | اسپانگل منظم، اسپانگل حداقل، درخشان |
| وزن کویل | 2 تا 15 تن متریک در هر کویل |
| درخواست | ساخت و ساز سازه ها، شبکه های فولادی، ابزارها |

- کیفیت عالی و قیمت معقول
- تجربیات بسیار عالی با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط کنترل کیفیت بررسی می شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای
- تکمیل سفارش آزمایشی در عرض یک هفته
- نمونه ها در صورت درخواست در دسترس هستند
نکات برجسته محصول
SGCC سیم پیچ فولادی گالوانیزه مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول ASTM A653 Z120 GI Coil 1.0mm بدون اسپنگل علامت تجاری DC51D+Z، DC52D+Z، DC53D+Z، DC54D+Z، S220GD+Z، S250GD+Z، S80GD+Z، S320GD+Z، S350GD+Z، S400GD+Z، S500GD+Z، S550GD+Z عرض بالاتر از 50mm-1010mm (تواریخ -0/+3mm) ضخامت 0.12-6.00mm، یا نیاز ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.