JIS G3303 Blikplaatplaat Elektrolytisch Vertind Staal 0,18mm - 0,8mm Voor Blikken
Product Details
| Productnaam:: | JIS G3303 Elektrolytische tinplaat 0,18 mm-0,8 mm voor blikjes | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
elektrolytische tincoating,blikplaat elektrolytisch,tincoating 0 |
||
Productomschrijving
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | JIS G3303 Elektrolytisch Vertinde Plaat 0.18mm-0.8mm voor Blikken |
| Materiaal | SPCC, MR |
| Oppervlakteafwerking | B(Helder) R(Steen) S(Zilver) |
| Gebruik | Metalen verpakkingen, Voedselblikken, Geverfde blikken, Blikken |
| Dikte | 0.15-0.50mm |
| Vorm | Vierkant, Rechthoekige Vorm |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
JIS G3303 Elektrolytisch Vertinde Plaat 0.18mm-0.8mm voor Blikken
Blik biedt verschillende unieke eigenschappen die het tot een voorkeursmateriaal voor verpakkingen maken:
- Corrosiebestendigheid: De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest en chemische reacties.
- Sterkte en Vormbaarheid: Het kan in verschillende containers worden gevormd zonder structurele integriteit te verliezen.
- Barrièrebescherming: Voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid: Blik is 100% recyclebaar zonder kwaliteitsverlies, wat duurzaamheidsinspanningen ondersteunt.
- Esthetische aantrekkingskracht: Het glanzende oppervlak maakt hoogwaardig printen en branding mogelijk.
Deze voordelen maken blik onmisbaar in industrieën zoals voedsel, cosmetica en chemicaliën.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200mm-1250mm |
| Lengte | Als eis van de klant of spoel |
| Hardheid | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Tin coating | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Tin Coating gewicht | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afwerking | Steen, Helder, goud gelakt |
| Toepassing | Chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en alle andere blikken |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Eersteklas kwaliteit en redelijke prijs
- Uitgebreide uitstekende ervaringen met after-sales service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC die de kwaliteit van elk product garandeert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Proefbestelling kan in één week worden gedaan
- Monsters kunnen worden verstrekt als uw vereisten
Product Highlights
JIS G3303 Blik Stalen Plaat Metaal Elektrolytisch Vertind Coating 0.18mm - 0.8mm Voor Blikken Product Specificaties Kenmerk Waarde Productnaam JIS G3303 Elektrolytisch Vertinde Plaat 0.18mm-0.8mm voor Blikken Materiaal SPCC, MR Oppervlakteafwerking B(Helder) R(Steen) S(Zilver) Gebruik Metalen ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
Voedingsmiddelenkwaliteit Elektrolytische tinplaat 0,18 mm - 0,8 mm Voor blikken Niet-gecoate staal tinplaat
Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver...
0.2 mm tot 0,8 mm Elektrolytische tinplaat Elektrolytisch voor tin geplatte staal voor aerosolblikken
0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.