JIS G3303 ورق قلع فلزی پوشش الکترولیتی قلع 0.18mm - 0.8mm برای قوطی ها
Product Details
| نام محصول:: | JIS G3303 صفحه قلع الکترولیتی 0.18mm-0.8mm برای قوطی | ماده:: | SPCC، MR |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | استفاده کنید:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | شکل:: | مربع، مستطیل شکل |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
پوشش الکترولیتی از لاستیک,برقی فلزی برقی فلزی,پوشش قلع 0.18mm,tin plate sheet metal electrolytic,tinplate coating 0.18mm |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | JIS G3303 صفحه قلع الکترولیتی 0.18mm-0.8mm برای قوطی ها |
| مواد | SPCC، MR |
| پوشش سطح | B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) |
| استفاده | بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی |
| ضخامت | 0.15-0.50mm |
| شکل | مربع، شکل مستطیل |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| سختی | T1-T5، DR9، DR8 |
JIS G3303 صفحه قلع الکترولیتی 0.18mm-0.8mm برای قوطی ها
سینیدارای چندین ویژگی منحصر به فرد است که آن را به یک ماده ترجیح داده شده برای بسته بندی تبدیل می کند:
- مقاومت در برابر خوردگی:لایه قلع از فولاد زیربنایی در برابر زنگ و واکنش های شیمیایی محافظت می کند.
- قدرت و قابلیتی:می توان آن را در ظرف های مختلف بدون از دست دادن یکپارچگی ساختاری شکل داد.
- حفاظت از مانع:از خراب شدن مواد غذایی و نوشیدنی ها جلوگیری می کند.
- قابلیت بازیافت:پنبه 100٪ قابل بازیافت است بدون از دست دادن کیفیت، حمایت از تلاش های پایداری.
- جذابیت زیبایی:سطح درخشان آن اجازه می دهد تا چاپ و برندسازی با کیفیت بالا انجام شود.
این مزایا باعث می شود که قلع در صنایع مانند مواد غذایی، لوازم آرایشی و مواد شیمیایی ضروری باشد.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کپی |
| سختی | T1,T2,T25,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| پوشش قلع | 2.۰/۲0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/56 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| مواد | MR، SPCC |
| تمومش کن | سنگي، درخشان، زرين |
| درخواست | قوطی های مواد شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و هر قوطی دیگر |
| بسته بندی | بسته استاندارد صادرات |
- کیفیت عالی و قیمت معقول
- تجربیات بسیار عالی با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط QC مسئول بررسی خواهد شد که کیفیت هر محصول را تضمین می کند
- تيم هاي بسته بندي حرفه اي که هر بسته بندي رو امن نگه ميدارن
- حکم دادگاهي در عرض يک هفته صورت ميگيره
- نمونه ها را می توان به عنوان الزامات خود را ارائه
Product Highlights
JIS G3303 ورق قلع فلزی پوشش الکترولیتی قلع 0.18mm - 0.8mm برای قوطی ها مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول JIS G3303 صفحه قلع الکترولیتی 0.18mm-0.8mm برای قوطی ها مواد SPCC، MR پوشش سطح B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) استفاده بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی ضخامت 0.15...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR مواد مواد مواد غذایی استیل مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول 0.5mm MR مواد مواد مواد غذایی استیل مواد MR، SPCC، Prime Tinplate / TFS پوشش قلع 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6، و غیره و یا سفارشی سطح روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن ضخامت 0.15-0.50mm سختی TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, ...
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
نوشیدنی قلع فلزی ضد Rust می تواند تولید کند مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول نوشیدنی قلع فلزی ضد Rust می تواند تولید کند مادی MR ، SPCC ، Tinplate Prime / TFS روکش قلع 1.1/1.1 ، 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی کاربرد قوطی های خمیر گوجه فرنگی ، قوطی های میوه ای ، قوطی های سبزیجات ، قوطی های گوشتی ...
طباق قوطی الکترولیتی درجه غذایی 0.18mm - 0.8mm برای قوطی ها
قلعه الکترولیتی درجه غذا 0.18 میلی متر -0.8 میلی متر برای قوطی ها مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول قلعه الکترولیتی درجه غذا 0.18 میلی متر -0.8 میلی متر برای قوطی ها روکش قلع 1.1/1.1 ، 2.0/2.0 ، 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی پایان سطح B (روشن) R (سنگ) S (نقره) استفاده کردن بسته بندی فلزی ، قوطی ...
0.2mm تا 0.8mm صفحه قوطی الکترولیتی فولاد فلز شده قبل از قوطی برای قوطی های اسپری
0.2mm-0.8mm استیل الکترولیتی برای قوطی های اسپری مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول 0.2mm-0.8mm استیل الکترولیتی برای قوطی های اسپری مواد SPCC، MR پوشش سطح B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) استفاده بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی ضخامت 0.15-0.50mm شکل مربع، شکل مستطیل ا...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.