Elektrolytisch vertind blik voor voedselverpakkingen T1 - T5 Coating Tin Plate Metaal
Product Details
| Productnaam:: | Elektrolytisch vertind stalen plaat T1-T5 coating voor metalen verpakkingen | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | De vorm:: | Vierkant, rechthoekig |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
elektrolytisch vertind blik voor voedselverpakkingen,vertind blik voor voedselverpakkingen T1,elektrolytisch vertind plaatmetaal |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Elektrolytische blikselstaalplaat T1-T5-coating voor metalen verpakking |
| Materiaal | SPCC, MR |
| Oppervlakte -afwerking | B (Bright), R (Stone), S (zilver) |
| Gebruik | Metaalverpakking, voedselblikken, geverfde blikjes, blikje, tinbox |
| Dikte | 0,15-0,50 mm |
| Vorm | Vierkante, rechthoek |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
- Corrosieweerstand:De tinlaag beschermt het onderliggende staal tegen roest- en chemische reacties.
- Kracht en vormbaarheid:Kan worden gevormd in verschillende containers zonder structurele integriteit te verliezen.
- Barrièrebescherming:Voorkomt dat zuurstof en vocht voedsel en dranken bederven.
- Recycleerbaarheid:100% recyclebaar zonder kwaliteit te verliezen, ter ondersteuning van duurzaamheidsinspanningen.
- Esthetische aantrekkingskracht:Glanzend oppervlak zorgt voor printen en branding van hoge kwaliteit.
| Dikte | 0,12 mm-0,55 mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lengte | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Splitsing | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tincoatinggewicht | 1.1G/M2-8.4G/M2 |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Finish | Steen, helder, goud gelakt |
| Sollicitatie | Chemische blikken, voedselblikken, thee -blikken en andere verpakkingscontainers |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams om veilig transport te garanderen
- Proeforder kan in één week worden gedaan
- Er kunnen monsters worden verstrekt volgens uw vereisten
Product Highlights
Elektrolytische blikselstaalplaat T1-T5-coating voor metalen verpakking Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Elektrolytische blikselstaalplaat T1-T5-coating voor metalen verpakking Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright), R (Stone), S (zilver) Gebruik Metaalverpakking, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
Voedingsmiddelenkwaliteit Elektrolytische tinplaat 0,18 mm - 0,8 mm Voor blikken Niet-gecoate staal tinplaat
Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver...
0.2 mm tot 0,8 mm Elektrolytische tinplaat Elektrolytisch voor tin geplatte staal voor aerosolblikken
0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.