Ηλεκτρολυτική συσκευασία τροφίμων από κασσίτερο Τ1 - Τ5 Επιχρισμός
Product Details
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηρή Λωρίδα Χάλυβα T1-T5 Επίστρωση για Μεταλλικές Συσκευασίες | Υλικό:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Χρήση:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σχήμα:: | Τετράγωνο, ορθογώνιο σχήμα |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Ηλεκτρολυτική συσκευασία τροφίμων από κασσίτερο,συσκευασία τροφίμων από κασσίτερο t1,ηλεκτρολυτικό μέταλλο πλάκας κασσίτερου |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρολυτική επιφάνεια από χαλύβδινο χαλύβδινο φύλλο Τ1-Τ5 Επιχρισμός για μεταλλικές συσκευασίες |
| Υλικό | SPCC, MR |
| Τελεία επιφάνειας | Β (Φωτεινή), Ρ (Παργαριτώδης), Σ (Ασημένια) |
| Χρήση | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες τσιμέντου, κονσέρβες τσιμέντου |
| Δάχος | 0.15-0.50mm |
| Σχήμα | Τετράγωνο, ορθογώνιο |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Σκληρότητα | Τ1-Τ5, DR9, DR8 |
- Αντίσταση στη διάβρωση:Το στρώμα τσιμέντου προστατεύει το υποκείμενο χάλυβα από τη σκουριά και τις χημικές αντιδράσεις.
- Δυνατότητα και διαμόρφωση:Μπορεί να διαμορφωθεί σε διάφορα δοχεία χωρίς να χάνει τη δομική ακεραιότητα.
- Προστασία φραγμού:Αποτρέπει το οξυγόνο και την υγρασία από το να χαλάσουν τα τρόφιμα και τα ποτά.
- Ανακυκλωσιμότητα:100% ανακυκλώσιμο χωρίς απώλεια ποιότητας, υποστηρίζοντας τις προσπάθειες βιωσιμότητας.
- Η αισθητική έκκληση:Η γυαλιστερή επιφάνεια επιτρέπει υψηλής ποιότητας εκτύπωση και επωνυμία.
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Ως απαίτηση του πελάτη ή σπείρα |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφιδωμένη |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και άλλα δοχεία συσκευασίας |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για την ασφαλή μεταφορά
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Product Highlights
Ηλεκτρολυτική επιφάνεια από χαλύβδινο χαλύβδινο φύλλο Τ1-Τ5 Επιχρισμός για μεταλλικές συσκευασίες Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Ηλεκτρολυτική επιφάνεια από χαλύβδινο χαλύβδινο φύλλο Τ1-Τ5 Επιχρισμός για μεταλλικές συσκευασίες Υλικό SPCC, MR Τελεία επιφάνειας Β (Φωτειν...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό υλικό κονσέρβας Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος 0.5mm MR Χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό υλικό κονσέρβας Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Επιφάνεια Φωτεινή, πέτρα, ματ, ...
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Κατασκευή δοχείων ποτών από ανθεκτική στη σκουριά χάλυβα Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Κατασκευή δοχείων ποτών από ανθεκτική στη σκουριά χάλυβα Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Εφαρμογή Κονσε...
Ηλεκτρολυτική φέτα από κασσίτερο τροφίμων 0,18 mm - 0,8 mm για κονσέρβες
Τροφίμων ηλεκτρολυτικών κασσίτερων 0.18mm-0.8mm για δοχεία Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντος Τροφίμων ηλεκτρολυτικών κασσίτερων 0.18mm-0.8mm για δοχεία Επίστρωση κασσίτερου 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή προσαρμοσμένο Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright) R (πέτρα) S (ασημέν...
0.2 mm έως 0,8 mm Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου Ηλεκτρολυτικό προχρωματισμένο χάλυβα με κασσίτερο για κονσέρβες αερολύματος
0,2mm-0,8mm ηλεκτρολυτικό κασσίτερο για δοχεία αερολύματος Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντος 0,2mm-0,8mm ηλεκτρολυτικό κασσίτερο για δοχεία αερολύματος Υλικό SPCC, κ. Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright) R (πέτρα) S (ασημένιο) Χρήση Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.