Korozyona Direnci DC52D Galvanizli Çelik Bobin Sivil Endüstriler Sıcak Daldırılmış Galvanizli Bobin
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Sivil Endüstriler için iyi korozyon direnciyle galvanizli çelik bobinler | Ticari marka: | DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550G |
|---|---|---|---|
| Genişlik:: | 50mm -1010mm'nin üzerinde (Tolerans -0/+3 mm) | Kalınlık:: | 0.12-6.00mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Kaplama türü:: | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) | Çinko kaplama:: | 30-275 gr/m2 |
| Yüzey Yapısı:: | Normal Pul Kaplama(NS), Minimize Edilmiş Pul Kaplama(MS), Pulsuz(FS) | Paket: | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac, dış paketleme, yan koruma p |
| İhracat pazarı: | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. | ||
| Vurgulamak |
dc52d galvanizli çelik sarmal,galvanizli çelik bobini sivil endüstriler,Sivil endüstriler sıcak batırılmış galvanizli bobin |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Sivil Endüstriler için İyi Korozyon Direncine Sahip Galvanizli Çelik Rulolar |
| Marka | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Genişlik | 50mm-1010mm'nin üzerinde (tolerans -0/+3 Mm) |
| Kalınlık | 0.12-6.00mm veya müşterinin gereksinimleri |
| Kaplama Türü | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik (HDGI) |
| Çinko Kaplama | 30-275g/m² |
| Yüzey Yapısı | Normal pul kaplama (NS), minimize pul kaplama (MS), pulsuz (FS) |
| Paket | Su geçirmez kağıt iç ambalajdır, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac dış ambalajdır, yan koruma plakası, daha sonra yedi çelik bant ile sarılır. Veya müşterinin gereksinimlerine göre |
| İhracat pazarı | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika vb. |
Galvanizli çelik rulo, çelik rulo taban malzemesi olarak kullanılan ve sıcak daldırma galvanizleme veya elektrokaplama gibi işlemlerle çelik rulo yüzeyine bir çinko tabakası kaplanan bir üründür. Bu çinko tabakası, çelik rulo için mükemmel koruma sağlar ve korozyonu etkili bir şekilde önler.
Ev Aleti Dekorasyonu ve Reklam:
- Estetik: Yüzey, görünüm kalitesini artıran metalik bir parlaklığa sahiptir. Kişiselleştirilmiş tasarımlar için kabartma, baskı vb. ile işlenebilir.
- Korozyon Direnci: Çinko tabakası, çelik alt tabakayı su buharından ve tozdan koruyarak fedakarlık anot görevi görür.
- İşleme Performansı: Ürün tasarım gereksinimlerine göre kesmek, bükmek ve şekillendirmek kolaydır.
Sivil Endüstri Uygulamaları:
- İnşaat: Sivil binaların çatıları ve duvarları için yaygın olarak kullanılır.
- Makine İmalatı: Sivil makine ürün kabukları için mükemmel koruma sağlar.
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Sınıf | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH serisi; SQ CR serisi; veya Müşterinin Gereksinimi |
| Kalınlık | 0.10-2mm (özelleştirilebilir) |
| Genişlik | 600mm-1500mm (özelleştirilebilir) |
| Yüzey İşlemi | Pasivasyon, Yağlama, Lak mühürleme, Fosfatlama, İşlenmemiş |
| Yüzey | Normal pul, minimize pul, parlak |
| Rulo Ağırlığı | Rulo başına 2-15 metrik ton |
| Uygulama | Yapı inşaatı, çelik ızgara, aletler |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Ürün kalitesini sağlamak için her işlem QC tarafından kontrol edilir
- Güvenli nakliye için profesyonel paketleme ekipleri
- Bir hafta içinde deneme siparişi tamamlanması
- Talep üzerine numuneler mevcuttur
Ürün Özellikleri
Korozyon Direnci DC52D Galvanizli Çelik Rulo Sivil Endüstriler Sıcak Daldırma Galvanizli Rulo Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Sivil Endüstriler için İyi Korozyon Direncine Sahip Galvanizli Çelik Rulolar Marka DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.