Αντοχή στη Διάβρωση DC52D Γαλβανισμένο Χαλυβδοειδές Πηνίο Πολιτικές Βιομηχανίες Γαλβανισμένο Πηνίο Εμβάπτισης εν θερμώ
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ζυγισμένα τυλιγμένα χάλυβα με καλή αντοχή στη διάβρωση για την πολιτική βιομηχανία | Εμπορικό σήμα: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Πλάτος:: | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) | Δάχος:: | 0.126.00mm, ή απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης:: | Χάλυβας θερμής έλξης (HDGI) | Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | 30-275g/m2 |
| Δομή επιφάνειας:: | Κανονική επικάλυψη spangle (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη spangle (MS), χωρίς spangle (FS) | Πακέτο: | Το αδιάβροχο χαρτί είναι η εσωτερική συσκευασία, ο γαλβανισμένος χάλυβας ή το φύλλο χάλυβα με επίστρ |
| Αγορά εξαγωγής: | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. | ||
| Επισημαίνω |
γαλβανισμένο χαλυβδοειδές πηνίο dc52d,γαλβανισμένο χαλυβδοειδές πηνίο πολιτικές βιομηχανίες,πολιτικές βιομηχανίες γαλβανισμένο πηνίο εμβάπτισης εν θερμώ |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγισμένα τυλιγμένα χάλυβα με καλή αντοχή στη διάβρωση για την πολιτική βιομηχανία |
| Εμπορικό σήμα | Δοκιμαστική διαδικασία για την υποβολή αιτήσεων |
| Διάμετρο | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) |
| Δάχος | 0.12-6.00mm, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης | Χάλυβας από ζεστό υδροχλωρίδιο (HDGI) |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Διαμόρφωση της επιφάνειας | Κανονική επικάλυψη σπαγκλ (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη σπαγκλ (MS), χωρίς σπαγκλ (FS) |
| Πακέτο | Υδατοασφαλές χαρτί είναι εσωτερική συσκευασία, γαλβανισμένο χάλυβα ή επικαλυμμένο χαλύβδινο φύλλο είναι εξωτερική συσκευασία, πλευρική πλάκα προστασίας, στη συνέχεια τυλιγμένο με επτά ζώνη χάλυβα. |
| Αγορά εξαγωγής | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. |
Galvanized steel coil is a product that uses steel coil as the base material and is coated with a layer of zinc on the surface of the steel coil through processes such as hot-dip galvanizing or electroplatingΑυτό το στρώμα ψευδαργύρου παρέχει εξαιρετική προστασία για την ατσάλινη τροχιά και αποτρέπει αποτελεσματικά τη διάβρωση.
Διακόσμηση και διαφήμιση οικιακών συσκευών:
- Η αισθητική:Η επιφάνεια έχει μια μεταλλική λάμψη που ενισχύει την ποιότητα εμφάνισης.
- Αντίσταση στη διάβρωση:Το στρώμα ψευδαργύρου λειτουργεί ως θυσιαστική άνοδος, προστατεύοντας το ατσάλινο υπόστρωμα από υδρατμούς και σκόνη.
- Απόδοση επεξεργασίας:Εύκολο σε κοπή, κάμψη και σχήμα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σχεδιασμού του προϊόντος.
Εφαρμογές στην πολιτική βιομηχανία:
- Κατασκευή:Συνήθως χρησιμοποιείται για στέγες και τοίχους πολιτικών κτιρίων.
- Κατασκευή μηχανών:Παρέχει εξαιρετική προστασία για τα περιβλήματα προϊόντων πολιτικών μηχανημάτων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αξία | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD· σειρά SGCC, SGHC, SGCH· σειρά SQ CR· ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Δάχος | 0.10-2mm (προσαρμόζεται) |
| Διάμετρο | 600-1500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικοποίηση, λιπαντισμός, σφραγίζοντας με λάχανο, φωσφορίωση, μη επεξεργασμένη |
| Επιφάνεια | Κανονικό σπαγκλά, ελαχιστοποιημένο σπαγκλά, φωτεινό |
| Βάρος της τροχιάς | 2-15 μετρικοί τόνοι ανά τροχό |
| Εφαρμογή | Κατασκευή δομών, σχάρες από χάλυβα, εργαλεία |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από την QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για ασφαλή μεταφορά
- Ολοκλήρωση της δοκιμαστικής παραγγελίας εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Αντίσταση στη διάβρωση DC52D Ζυγισμένη τροχιά χάλυβα Πολιτική Βιομηχανία Ζυγισμένη τροχιά Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Ζυγισμένα τυλιγμένα χάλυβα με καλή αντοχή στη διάβρωση για την πολιτική βιομηχανία Εμπορικό σήμα Δοκιμαστική διαδικασία για την υποβολή αιτήσεων Διά...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.