0.4mm Ön Boyama Galvalume Çelik Bobin Kapılar Bölmeler Galvalume Az150
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Garaj Kapıları ve Bölümleri için 0.4mm Hazır Galvalum Çelik Bobin | Malzeme:: | % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Notlar:: | AZ40-AZ160 | Kalınlık:: | 0.3-3.0mm |
| Yüzey:: | Çeşitli renklerde önceden boyanmış | İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
| Başvurular: | Çatı kaplama, duvar panelleri, endüstriyel binalar | Reçine konfeksiyonu: | Çift boyama ve çift pişirme işlemi |
| Genişliği: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm veya istek olarak | Yüzey Tedavisi: | Oksidasyon, kum patlatma, ayna, renk kaplı EC |
| Vurgulamak |
0.4mm prepainted galvalume çelik sarmal,Galvalum çelik sarmal kapılar,Bölmeler galvalume az150 |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | 0Garaj kapıları ve bölmeler için.4mm önceden boyanmış Galvalume Çelik Bobini |
|---|---|
| Malzeme: | % 55 Al-Zn alaşımla kaplanmış çelik (Aluzinc) |
| Sınıf: | AZ40-AZ160 |
| Kalınlığı: | 0.3-3.0mm |
| Yüzey: | Farklı renklerdeki önceden boyalı |
| İşleme hizmeti | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
| Başvurular | Çatı, duvar panelleri, endüstriyel binalar |
| reçine yapısı | Çift Renkleme ve Çift Pişirme İşlemi |
| Genişliği | 220, 250, 500, 1000, 1500mm veya talebe göre |
| Yüzey Tedavisi | Oksitlenme, kum patlaması, ayna, renk kaplama Ek |
0Garaj kapıları ve bölmeler için.4mm önceden boyanmış Galvalume Çelik Bobini
Galvalume çelik bobiniYüksek performanslı kaplı çelik ürünüdür ve korozyon direncini birleştirir.Galvalum (% 55 alüminyum,% 43,4 çinko ve% 1,6 silikon kaplama)Bu çift katmanlı koruma, dayanıklılık ve estetiğin gerekli olduğu çatı, kaplama ve endüstriyel uygulamalar için ideal hale getiriyor.
Buön boyama işlemiÜretimden önce Galvalume substratına bir primer ve üst kaplama (tipik olarak poliester, PVDF veya silikon modifikasyonlu poliester) uygulamayı içerir.canlı renkler, ve daha iyi hava koşullarına karşı dirençlidir. Ön boyalı Galvalume çelik, uzun ömürlü, düşük bakım ve tasarım esnekliği nedeniyle inşaat, otomotiv parçaları ve cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
| Ürün Adı | önceden boyanmış galvanizli çelik sarmal |
|---|---|
| Malzeme | % 55 Al-Zn alaşımla kaplanmış çelik (Aluzinc) |
| Ödeme Süresi | %30 T/T teminat, %70 bakiye |
| Yüzey Tedavisi | Farklı renklerdeki önceden boyalı |
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Sınıflar | AZ40-AZ160 |
| Bobin Ağırlığı | 3-8 ton |
| Kalınlığı | 0.18-2.0 mm. |
| Genişliği | 800~1250mm |
| Renk | Tüm RAL kodu veya müşteri örneği olarak |
| Uzunluk | Kablo veya müşteri talebi olarak |
| Paketleme ayrıntıları | Su geçirmez kağıt + plastik film + demir ambalaj + bağlama veya müşterilerin talebi üzerine. |
| Teslim süresi | Depozito aldıktan 15-25 gün sonra |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Her süreç, her ürünün kalitesini güvence altına alan sorumlu bir QC tarafından kontrol edilecektir.
- Her paketlemeyi güvenli bir şekilde tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- Örnekler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
0.4mm Ön Boyama Galvalume Çelik Bobin Kapılar Bölmeler Galvalume Az150 Ürün Özellikleri Ürün Adı: 0Garaj kapıları ve bölmeler için.4mm önceden boyanmış Galvalume Çelik Bobini Malzeme: % 55 Al-Zn alaşımla kaplanmış çelik (Aluzinc) Sınıf: AZ40-AZ160 Kalınlığı: 0.3-3.0mm Yüzey: Farklı renklerdeki ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.