0.4mm Προχρωματισμένες πόρτες Galvalume Steel Coil Διαχωριστικά Galvalume Az150
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | Προβαμμένο χαλυβδοέλασμα Galvalume 0,4mm για γκαραζόπορτες & χωρίσματα | Υλικό:: | Χάλυβας επικαλυμμένος με κράμα Al-Zn 55% (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Βαθμοί:: | ΑZ40-AZ160 | Δάχος:: | 0.3-3.0mm |
| Επιφάνεια:: | Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα | Υπηρεσία επεξεργασίας: | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Εφαρμογές: | Οροφές, τοίχοι, βιομηχανικά κτίρια | Κατασκευή από ρητίνη: | Διπλή βαφή και διπλή ψήσιμη διαδικασία |
| Διάμετρο: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm ή κατόπιν ζήτησης | Επεξεργασία επιφάνειας: | Οξείδωση, Αμμοβολή, Καθρέφτης, Έγχρωμη Επίστρωση Ec |
| Επισημαίνω |
0.4mm προβαμμένο κύλινδρο από χάλυβα galvalume,Προχρωματισμένες πόρτες κυλίνδρων από χάλυβα galvalume,διαχωριστικά galvalume az150 |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ονομασία προϊόντων: | 0.4mm Προχρωματισμένο Galvalume Steel Coil για πόρτες γκαράζ & διαχωριστικά |
|---|---|
| Υλικό: | 55% ατσάλι επικαλυμμένο με κράμα Al-Zn (Aluzinc) |
| Αξιολογίες: | ΑZ40-AZ160 |
| Δάχος: | 0.3-3.0mm |
| Επιφάνεια: | Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Δυνατότητα εκτύπωσης |
| Εφαρμογές | Οροφές, τοίχοι, βιομηχανικά κτίρια |
| Κατασκευή από ρητίνη | Διπλή βαφή και διπλή ψήσιμη διαδικασία |
| Διάμετρο | 220, 250, 500, 1000, 1500 mm ή ως αίτημα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Οξείδωση, άμμος, καθρέφτης, χρώμα |
0.4mm Προχρωματισμένο Galvalume Steel Coil για πόρτες γκαράζ & διαχωριστικά
Προχρωματισμένη τροχιά από χάλυβα Galvalumeείναι ένα προϊόν υψηλής απόδοσης επικάλυψης χάλυβα που συνδυάζει την αντοχή στη διάβρωση τουΓκαλβάλουμ (55% αλουμίνιο, 43,4% ψευδάργυρο και 1,6% κάλυψη από πυρίτιο)Αυτή η διπλά προστασία το καθιστά ιδανικό για στέγες, επένδυση και βιομηχανικές εφαρμογές όπου η αντοχή και η αισθητική είναι απαραίτητες.
Ηδιαδικασία προχρωματισμούπεριλαμβάνει την εφαρμογή μιας βάσης και επικάλυψης (συνήθως πολυεστέρα, PVDF ή πολυεστέρα τροποποιημένου με σιλικόνη) στο υπόστρωμα Galvalume πριν από την κατασκευή.ζωντανά χρώματαΟ προχρωματισμένος χάλυβας Galvalume χρησιμοποιείται ευρέως στην κατασκευή, στα εξαρτήματα αυτοκινήτων και στις συσκευές λόγω της μακροζωίας, της χαμηλής συντήρησης και της ευελιξίας του σχεδιασμού.
| Ονομασία των προϊόντων | Προχρωματισμένη κυλίνδρια γαλβανισμένου χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | 55% ατσάλι επικαλυμμένο με κράμα Al-Zn (Aluzinc) |
| Προθεσμία πληρωμής | 30% T/T ως προκαταβολή, 70% υπόλοιπο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Προχρωματισμένα σε διάφορα χρώματα |
| Επιφανειακή επικάλυψη | ΠΕ, SMP, ADP, PVDF |
| Αξιολογίες | ΑZ40-AZ160 |
| Βάρος της τροχιάς | 3-8 τόνοι |
| Δάχος | 0.18-2.0mm |
| Διάμετρο | 800 έως 1250 mm |
| Χρώμα | Όλος ο κωδικός RAL ή ως δείγμα του πελάτη |
| Διάρκεια | Στρογγυλοειδής ή κατά το αίτημα του πελάτη |
| Πληροφορίες συσκευασίας | υδατοασφαλές χαρτί+πλαστική ταινία+σίδηρο συσκευασία+συνδέσεις ή σύμφωνα με το αίτημα των πελατών. |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που κρατούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται ως απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
0.4mm Προχρωματισμένες πόρτες Galvalume Steel Coil Διαχωριστικά Galvalume Az150 Προδιαγραφές προϊόντος Ονομασία προϊόντων: 0.4mm Προχρωματισμένο Galvalume Steel Coil για πόρτες γκαράζ & διαχωριστικά Υλικό: 55% ατσάλι επικαλυμμένο με κράμα Al-Zn (Aluzinc) Αξιολογίες: ΑZ40-AZ160 Δάχος: 0.3-3.0mm Επιφά...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.