0.4mm Voorgelakt Galvalume Stalen Roldeuren Partities Galvalume Az150
Productdetails
| De producten noemen:: | 0.4 mm voorgeverfde galvalumstaal spoel voor garagedeuren en afschermingen | Materiaal:: | 55% met een legering van Al-Zn bekleed staal (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| kwaliteiten:: | AZ40-AZ160 | Dikte:: | 0.3-3.0 mm |
| Oppervlak:: | Voorgeverfd in verschillende kleuren | Verwerkingsdienst: | Buigwerk, lassen, ontwikkelen, snijden, punchten |
| toepassingen: | Daken, wandpanelen, industriële gebouwen | Harsconstructie: | Dubbel schilder- en bakproces |
| Breedte: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm of op aanvraag | Oppervlaktebehandeling: | Oxidatie, zandblazen, spiegel, gekleurde ec |
| Markeren |
0.4mm voorgelakte galvalume stalen rol,voorgelakte galvalume stalen roldeuren,partities galvalume az150 |
||
Productomschrijving
| Productnamen: | 0.4mm Voorgelakte Galvalume Stalen Spoel voor Garagedeuren & Scheidingswanden |
|---|---|
| Materiaal: | 55% Al-Zn legering gecoat staal (Aluzinc) |
| Kwaliteiten: | AZ40-AZ160 |
| Dikte: | 0.3-3.0mm |
| Oppervlak: | Voorgelakt in diverse kleuren |
| Verwerkingsservice | Buigen, Lassen, Afrollen, Snijden, Ponsen |
| Toepassingen | Dakbedekking, wandpanelen, industriële gebouwen |
| Harsconstructie | Dubbel Verf- en Bakproces |
| Breedte | 220, 250, 500, 1000, 1500mm of op aanvraag |
| Oppervlaktebehandeling | Oxidatie, Zandstralen, Spiegel, Gecoat in Kleur Ec |
0.4mm Voorgelakte Galvalume Stalen Spoel voor Garagedeuren & Scheidingswanden
Voorgelakte Galvalume stalen spoel is een hoogwaardig gecoat staalproduct dat de corrosiebestendigheid van Galvalume (55% aluminium, 43,4% zink en 1,6% silicium coating) combineert met een vooraf aangebrachte gekleurde verflaag. Deze dubbellaagse bescherming maakt het ideaal voor dakbedekking, gevelbekleding en industriële toepassingen waar duurzaamheid en esthetiek essentieel zijn.
Het voorschilderproces omvat het aanbrengen van een primer en toplaag (meestal polyester, PVDF of siliconen-gemodificeerd polyester) op het Galvalume substraat vóór de fabricage. Dit zorgt voor een uniforme hechting van de coating, levendige kleuren en verbeterde weerbestendigheid. Voorgelakt Galvalume staal wordt veel gebruikt in de bouw, auto-onderdelen en apparaten vanwege de lange levensduur, het lage onderhoud en de ontwerpvrijheid.
| Productnamen | voorgelakte gegalvaniseerde stalen spoel |
|---|---|
| Materiaal | 55% Al-Zn legering gecoat staal (Aluzinc) |
| Betalingstermijn | 30% T/T als aanbetaling, 70% saldo |
| Oppervlaktebehandeling | Voorgelakt in diverse kleuren |
| Oppervlaktecoating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Kwaliteiten | AZ40-AZ160 |
| Spoelgewicht | 3-8 Ton |
| Dikte | 0.18-2.0mm |
| Breedte | 800~1250mm |
| Kleur | Alle RAL-code of als klantmonster |
| Lengte | Spoel of op verzoek van de klant |
| Verpakkingsdetails | waterdicht papier+plastic folie+ijzeren verpakking+bundeling of volgens verzoek van de klant. |
| Levertijd | 15-25 dagen na ontvangst van de aanbetaling |
- Eersteklas kwaliteit en redelijke prijs
- Uitgebreide uitstekende ervaringen met after-sales service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC, wat de kwaliteit van elk product garandeert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Proefbestelling kan binnen een week worden gedaan
- Monsters kunnen worden verstrekt volgens uw eisen
Producthoogtepunten
0.4mm Voorgelakte Galvalume Stalen Spoel Deuren Scheidingswanden Galvalume Az150 Productspecificaties Productnamen: 0.4mm Voorgelakte Galvalume Stalen Spoel voor Garagedeuren & Scheidingswanden Materiaal: 55% Al-Zn legering gecoat staal (Aluzinc) Kwaliteiten: AZ40-AZ160 Dikte: 0.3-3.0mm Oppervlak: ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.