220mm 250mm Ön boyama Galvalume Çelik Bobin 0.3mm Astm A792 Galvalume Yaprak
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | ASTM A792 Hazırlık Galvalume Bobini 0.5mm-1.5mm genişlik 1000mm | Malzeme:: | % 55 AL-ZN Alaşımlı Kaplamalı Çelik (Aluzinc) |
|---|---|---|---|
| Notlar:: | AZ40-AZ160 | Kalınlık:: | 0.3-3.0mm |
| Yüzey:: | Çeşitli renklerde önceden boyanmış | İşleme hizmeti: | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
| Başvurular: | Çatı kaplama, duvar panelleri, endüstriyel binalar | Reçine konfeksiyonu: | Çift boyama ve çift pişirme işlemi |
| Genişliği: | 220, 250, 500, 1000, 1500mm veya istek olarak | Yüzey Tedavisi: | Oksidasyon, kum patlatma, ayna, renk kaplı EC |
| Vurgulamak |
250 mm önceden boyanmış galvalume çelik sarmal,0.3mm astm a792 galvalume,önceden boyanmış galvalume çelik bobini 0.3mm |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Malzeme | % 55 Al-Zn alaşımla kaplanmış çelik (Aluzinc) |
| Sınıflar | AZ40-AZ160 |
| Kalınlığı | 0.3-3.0mm |
| Yüzey | Farklı renklerdeki önceden boyalı |
| İşleme hizmeti | Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama |
| Başvurular | Çatı, duvar panelleri, endüstriyel binalar |
| reçine yapısı | Çift Renkleme ve Çift Pişirme İşlemi |
| Genişliği | 220, 250, 500, 1000, 1500mm veya talebe göre |
| Yüzey Tedavisi | Oksitlenme, kum püskürtme, ayna, renk kaplama |
Önçe boyanmış Galvalume çelik bobini, Galvalume'un (55% alüminyum, 43.4% çinko ve 1.% 6 silikon kaplama) önceden uygulanan renkli boya katmanı ileBu çift katmanlı koruma, dayanıklılığın ve estetiğin gerekli olduğu çatı, kaplama ve endüstriyel uygulamalar için ideal hale getirir.
Ön boyama işlemi, üretimden önce Galvalume substratına bir primer ve üst kaplama (tipik olarak polyester, PVDF veya silikon modifikasyonlu polyester) uygulamayı içerir.Bu, kaplama yapışkanlığının eşit olmasını sağlar., canlı renkler ve daha iyi hava koşullarına dayanıklılık.ve tasarım esnekliği.
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Bobin Ağırlığı | 3-8 ton |
| Genişliği | 800~1250mm |
| Renk | Tüm RAL kodu veya müşteri örneği olarak |
| Paketleme ayrıntıları | Su geçirmez kağıt + plastik film + demir ambalaj + bağlama veya müşterilerin isteğine göre |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Ürünün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her süreç
- Emniyetli ambalajlama için profesyonel ambalaj ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- İhtiyaçlarına göre örnekler sağlanabilir.
Ürün Özellikleri
ASTM A792 Önçe Boyanmış Galvalume Bobini 0,5 mm-1,5 mm Genişliği 1000 mm Ürün Özellikleri Özellik Değer Malzeme % 55 Al-Zn alaşımla kaplanmış çelik (Aluzinc) Sınıflar AZ40-AZ160 Kalınlığı 0.3-3.0mm Yüzey Farklı renklerdeki önceden boyalı İşleme hizmeti Bükme, kaynak, sarmalama, kesme, yumruklama Ba...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.